Wpis z mikrobloga

@missioncritical:

zadałeś durne, prowokacyjne pytanie i jak zwykle zgrywasz głupka


No nie było prowokacyjne bo gość stwierdził, że na Konfe głosują ludzie 15-18 i chciałem się upewnić czy się nie pomylił to ty bardziej sprowokowałeś swoim pytaniem.

Przykro mi wyszedłeś na buca bez kultury i w dodatku bez umiejętności łączenia wątków :(
  • Odpowiedz
  • 0
@Aquamen

Pokazuje się takie skrajności aby wykorzystanie je w walce przedwyborczej. Trzeba się mocno naszukać żeby takie coś znaleźć


wystarczy przejrzeć #konfeferacja lub poczytać komentarze np pod postami Brauna.

Coś mi się wydaje że trollujesz ogólnie ale zobaczymy xD
  • Odpowiedz
ta fikołka, zwyczajnie ta akcja z liroyem się kupy nie trzyma.


@Aquamen: nie trzyma się twojej fałszywej narracji. Idealnie spina się z wypowiedziami obu posłów Konfy. Także tak, to jest fikołek na medal.

No nie było prowokacyjne bo gość stwierdził, że na Konfe głosują ludzie 15-18 i chciałem się upewnić czy się nie pomylił to ty bardziej sprowokowałeś swoim
  • Odpowiedz
@Aquamen: nawet mi się już tych głupot komentować XD.

Słaby z ciebie troll. Brak ci tej smykałki i błysku intelektu. Metody manipulacji, które próbujesz stosować są prymitywne, a sam chyba nie wiesz co chcesz osiągnąć poza wciąganiem innych w kolejne bezcelowe dyskusje. Inne trole reprezentują dużo wyższy poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz