Wpis z mikrobloga

Akat 2 ważne sprawy.
Bardzo dobrze że nie było wczoraj strima. Choć jeden dzień Uszatek nie rozsiewał po internecie patologii i nie gorszył dzieci i ludzi swoim pośledzeniem i patologią. Niczego nie tracimy a wręcz zyskujemy wielką beczkę śmiechu jak uszaty płacze i żebrze o suby na gniotach. Cały internet i świat niczego nie stracił lecz zyskał że nie było tego nudnego do porzygu strima o niczym. A2 wielka pompa z niego że jest uzależniony nie tylko od alkoholu ale też od robienia z siebie pośmiewiska w internecie. Wczoraj przez łzy wmawiał sobie że się cieszy że nie strimuje bo sobie spokojnie obejrzy film a co chwilę wrzucał swoje patusiarskie fafluny bo nie mógł wytrzymać bez robienia z siebie pajaca.

Druga sprawa to chciałbym wyrazić głębokie doszanowanie dla wielmożnego Pana @wyginam-do-drawska który gasi uszatego jak peta i jest górą totalnie niż melin. Po ujawnieniu przez uszatka iż wielmożny Pan @wyginam-do-drawska mieszka w Łodzi moje doszanowanie jeszcze wzrosło choć od dawna o tym wiedziałem i postanowiłem regularnie raz w miesiącu wyrażać swoje doszanowanie w kierunku czcigodnego @wyginam-do-drawska w postaci przelewu 2700zł. Szanowny Pan @wyginam-do-drawska nie robiąc nic ośmieszył uszatą ofermę totalni bo przecież wszyscy od lat wiedzieli że mieszka on w Łodzi tylko Tajger jedyny nie wiedział mimo że jasno i klarownie wynikało to z wpisów wielmożnego Pana @wyginam-do-drawska na wykopie stagu bonzo. Bu ha ha jaki tajger wolno myślący, ale pompa z niego. Bebg.
#bonzo #patostreamy
Pobierz
źródło: cierwo do podogi