Wpis z mikrobloga

@maikeleleq: trzymaj się z daleka od gówna pokazanego na obrazku, kup sobie któryś z licznych dostępnych kompresorów bezolejowych do aerografów,ewentualnie jeśli cebula mocno, a lubisz i potrafisz dłubać - zrób lodówkowca (google --> kompresor lodówkowiec. Tylko nie licz tutaj na cuda.)
@maikeleleq: Mam podobną dmuchawkę do tej ze zdjęcia i do takich domowych zastosowań w zupełności wystarcza. Siła podobna jak przy sprężonym powietrzu z puszki + brak kondensacji więc można dmuchać póki bateria nie padnie (czyli jakieś 30-40min). Kupowanie kompresora żeby od czasu do czasu przedmuchać elektronikę z kurzu to poroniony pomysł.
@maikeleleq: Więc dokładnie do tego do czego sam używam tej dmuchawy i sprawdza się w tym doskonale. Wentylatory, filtry, trudno dostępne dla okurzacza zakarmarki- wszystko można bez problemu przedmuchać. Strumień powietrza jest na tyle mocny, że używam jej też do szybkiego suszenia (a raczej zdmuchiwania pozostałej wody) różnych elementów- młynka do kawy, wydruków SLA itp..
Jak ja kupuje puszkę 125ml za 14e i jest na 2 razy XD


@Heekate: Dobrze masz okna wstawione? xD
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21158120,18-latek-czyscil-komputer-sprezonym-powietrzem-eksplozja-zrujnowala.html
@maikeleleq Widziałem takie gadżety Kica, ale to po 300-400zł i z tego co zobaczyłem na filmach to może to mieć sens do przedmuchiwania nawet w serwisie. Czasem nie ma miejsca na kompresor, poza tym ciche są drogie itd. a nie potrzeba aż takiego ciśnienia do odpylania elektroniki. Potrafi to nawet nadmuchać
Sla_Voy - >Jak ja kupuje puszkę 125ml za 14e i jest na 2 razy XD

@Heekate: Dobrze ma...
Która pucha na tyle starcza? Jak ja kupuje puszkę 125ml za 14e i jest na 2 razy XD


@Heekate: co, ja kupiłem jakąś najtańszą na allegro za 10zł, i już drugi rok leży i ledwo do połowy zużyte, no ale jeśli czyścisz kompa codziennie, albo jak wciśniesz spust to nie puszczasz aż się cały gaz ulotni, to mnie to nie dziwi, dużo nie trzeba żeby kurz wydmuchać, kilka wciśnięć i czyściutko.