Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #raportzakcji #popaswpieprz #ucieczkadoraju

Czy ktoś może zapisał dzisiejszy odcinek z kanału ucieczka do raju? "najgorsza polska cebula" - odcinek zniknął prawdopodobnie pod naporem negatywnych komentarzy pod filmem, które natchnęły mnie na film o delikwencie. Rano udało mi się zrobić tylko około minuty zrzutów z owego filmu, bo musiałem do pracy. Wracam wieczorem a filmu już niema... Będę musiał robić materiał z głowy, a szkoda bo takiej hipokryzji nie słyszałem już dawno..
  • 11
O co chodzi z tą pomocą ? Od pomocy medycznej jest szpital. Od pomocy prawnej jest radca prawny/adwokat. Od finansów jest bank. Za całą resztę można zapłacić kartą albo gotówką.
@gomezz86: sam siedzę w Filipinach i nie mam siły oglądać Damiana bo nóż w kieszeni mi się otwiera....
Widzę, że nie tylko ja mam problem z lrzetrawieniem gniotów Damiana. @darth_invader faktem jest, że widzowie Damiana są bardzo świadomi jego krzywych akcji. To co Gapa wywija to jest pikuś a Avokadowi bossowie wydają się żartem przy Damianie który zorganizował mase zbiórek beż rozliczeń, albo zrealizowaniu celu zbiórki na osierocone dzieci cztery lata