Wpis z mikrobloga

z 2 tyg nie jeździłem bo po ostatniej jeżdżę coś mnie rozkładało. kurtka z full podpinkami, rękawice WP, buty WP, termo "kalesony" pod spodnie, a po 4.5h i 200 km dziś, leje mi się z nosa jak jakiś wodospad xD nie mam organizmu na latanie w kwietniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) eh

#motocykle #motocykle125
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@gibbs ja jeszcze na 125cc to lekko mnie zmęczyła. te 300 km/dzień ma 125cc bym nakręcił, ale to w lecie, wiosna to lekka mordega + no nudzi się czasem jak masz vmaxa 100 i musisz się tak toczyć
  • Odpowiedz
  • 0
@persona-dafta odkąd założyłem kominiarke to bez niej się nie ruszam. w tym roku skompletowałem ciuchy na maxa. rękawice WP trochę grubsze właśnie na wiosnę i jesień, ale super to one nie są (szkoda mi było 300-400 na rękawice) więc po godzinie membraną słabo oddaje i albo robi się chłodno od wilgoci albo pora na przerwę i przewietrzenie dłoni i rękawic

buty miejskie WP, są git bo nawet mam 2 komplety skarpet.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin na zimełko bardzo sobie chwalę kamizelkę grzejącą pod kurtkę (można podpiąć powerbank albo USB), shima ma taką active heat czy jakoś tak. No i - tego nie testowałem - ale można sobie też wmontować maty grzejące do siedziska ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Dogrzać szyję i nerki, a po jeździe całego się porządnie nagrzać (najlepiej sauna lub długi gorący prysznic).
To, że się od razu po jeździe leje to norma, ale dobra ścieżka zdrowia ubije wszystkie wirusy. Sprawdzałem wielokrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz