Wpis z mikrobloga

#pogadajmyohiphopie

Do kogo scena będzie należała w 2014? Stawiam raczej na młodych kotów, którzy się zajebiście bawią techniką, moje top

1. Quebonafide

2. Tomb

3. ex aequo Wuzet Eripe

Ale też oczywiście nie zapominam o wyjadaczach którzy kształtowali w mniejszy lub większy sposób scenę(Tu osobne top)

1. VNM

2. Pezet

3. ex aequo Rasmentalism Tetris Wena Hades

Kolejna sprawa, wychowywałem się na Peji, to było dawno, sentyment pozostał #tobylyczasy, od na serio wszystkie płyty kupowałem, jaranko jak wyrwałem czarny wrzesień w limitowanej edycji 800 sztuk, potem dotłoczyli :/. Gusty się strasznie zmieniły, teraz jaram się niuskulem, trapami, offbeatowymi nawijkami. Mimo sentymentu do peji, szanuje illuminati Tedego, ogólnie słucham rapu ponad podziałami. 35 płyt na półce, 30GB na dysku.

To tyle z polski, jeśli chodzi o USA nie uważam się za super znawcę, ale ogólne pojęcie mam, preferuje westcoast, zajarany jestem strasznie g-funkiem, i ogólnie wszystkim co z Compton się wywodzi.

#kochamrap #rap #hiphop #gfunk #niuskul

#pogadajmyohiphopie
  • 12
  • Odpowiedz
@Notomozemalaanegdotka: Aj, no przecież o Kubie zapomniałem, Knap też może nieźle pozamiatać. Z innych ciekawych płyt to Procent, Medium, Mes, może Włodi, no ale wiadomo wszystko przed nami, już nie raz się zdarzało że Ci na których nich nie czekał, potrafili ładnie zaskoczyć, zaś Ci na których czekali wszyscy zawodzili niestety.
  • Odpowiedz
Kuba na pewno, lj karwel też ma potencjał, ogólnie alkopoligamia wyrasta na mocną wytwórnię. Małolat też może czymś zaskoczyć no i Sitek oczywiście. A z mało prawdopodobnych premier w tym roku to Małpa, ale jakby coś wydał to na pewno ścisła czołówka, wielki talent
  • Odpowiedz
@Notomozemalaanegdotka:

Tede bankowo złota płyta

Oprócz tego liczę na Dwa Sławy, Knapa, może ewentualnie Łona coś nagra.

A poza tym jak zwykle 1000 bezbarwnych płyt o życiu "z kozackimi zwrotkami XXX na tłustych bitach produkcji YYY" czyli kolejny zwykły rok w polskim HH.
  • Odpowiedz