Wpis z mikrobloga

  • 1
@zjadlbym_kebaba: określanie sceptycznie nastawionych opinii względem ukrainy jako trolle nie przekonuje mnie już wcale, a jeśli to co głoszą staje się zbieżne z tym co myśli społeczeństwo to słabo dla Ukrainy. Miał okazję wykonać sensowny gest na który wszyscy tu czekali, to przyjechał z czarną bluzą z trójzębem, stwierdził, że "czeka nas praca historyków", żeby dać mu f-16 i że "jak zaprosi zebranych tam na tym forum gospodarczym do odbudowy to
  • Odpowiedz
  • 0
@Rafonixkozak2008Pl:
ale oni tu nie przyjeżdają mnie opluwać gdy ja im daje wszystko co mam licząc na drobny geścik którego i tak nie ma xD
O MÓJ PANIE ODDAM CAŁE SWOJE UZBROJENIE, ŁASKWA TWOJA JAK ZBAWIENIE XD
  • Odpowiedz
@aa-aa jeśli czujesz ze ktoś cie opluwa to masz mentalność jakiegoś przegrywa, ja nie odczuwam żadnego plucia wręcz przeciwnie xDDDDD Albo nie wychodzisz z domu, albo nie wiesz ze Ukraińcy Polaków lubią i to ze zalensky nie kleknie na kolanach o niczym nie świadczy XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Rafonixkozak2008Pl:
o mój Panie wprost ze wschodu, nie odczuwam w sercu lodu, wielbię Twoje nastawienie, weź ode mnie uzbrojenie, wnet przekaże co zbierałem, o historii zapomniałem! xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Rafonixkozak2008Pl:
jedność dla mnie najważniejsza, a tożsamość sprawa mniejsza, gdy zastuka wróg u bram, mój przyjaciel jest, o tam! może dziś mi z tym pomoże, a jak nie to wezmę zboże! xDˣᴰ
  • Odpowiedz