Wpis z mikrobloga

#wii
Mirki czy w 2023r jest dobrym pomysłem kupić #nintendo #wii aby z dzieciakiem popykać w jakieś Mario i spółkę? Znalazłem wii przerobione to znaczy ze jakoś z netu będę mógł wrzucić gry? Ostatnie lata to tylko Xbox wiec nie bardzo ogarniam co i jak skąd pobrać jak wrzucić i Ocb z tym wii
  • 11
  • 0
@Defender: znajomy mówił ze lepiej wii u ale to już dużo drożej, czy myślisz ze samo wii starczy aby raz na ruski rok spuścić wpierdziel młodemu w jakaś prosta gierkę?
@muak47: Oczywiście, że tak! Na Wii powstało pełno fajnych platformówek. W końcu to Nintendo. A obrazy gierek hulają po sieci aż miło. Sprawdź vimm.net. Na YT jest pełno "top 10/100/99999 Wii games" więc na 100% coś znajdziesz. Ze swojej strony polecam Super Mario Bros Wii - Mario w nowym wydaniu. Można grać do 4 osób jednocześnie. To dla mnie i moich znajomych najlepsza gra imprezowa, ale dzieciaki też grały.
  • 0
@Defender: gdzieś słyszałem ze jak brać to tylko wii u, ze wii graficznie kicha na nowych tv i ogólnie do dupy. No ale nie uśmiecha mi się wydawać 2x więcej, no chyba ze jedna ludzie mówią prawdę. Zreszta i tu przejrzałem watki to każdy pisał aby wii u brać, już sam nie wiem
@muak47: rób jak uważasz. Nie mam Wii U, ale na Wii spędziłem z kumplami wiele godzin, a stare z nas konie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętaj tylko, że podłączenie do nowoczesnych TV może być kłopotliwe, bo Wii ma tylko analogowe wyjście A/V ("czincze"). Podobno konwertery z Allegro dość dobrze sobie z tym radzą, ale nie wiem - nie sprawdzałem.
@muak47: łączysz kablem component (albo wii2hdmi, ale lepiej przez component) i obraz jest ok, wiadomo, nie jest to FHD i grafika na Wii też nie powala, za to wygląda to znośnie na nowych TV. Jak Twój TV nie ma component, to wtedy wii2hdmi.