Wpis z mikrobloga

@BoroPrimorac Bardzo złe nawyki żywieniowe. Ilość tłustego produktu kiełbasopodobnego powinna spadać.
Już nie wspominając o twoich danych z dupy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wędlin powinno jeść się zdecydowanie mniej, a jak już jest to tylko swoje własne wyroby lub z zaufanego źródła.
Sam jestem meisnym człowiekiem ale widzę jak na przestrzeni lat zmiemila się dieta w polsce i na dobre nam tam nie wyszło.
A i nie oszukujmy
@DestroDevil czyli ludzie są biedniejsi i nie mają czasu tak to rozumiem skoro rezygnują z własnego wędzenia na rzecz kupowanej.
Ja bym wolał sam większość rzeczy robič tylko jest to za drogie i nie mam czasu bo przez pis muszę #!$%@?ć by mieč chociaż minimalnie godne życie. A aktualnie minimalne godne życie to tak przynajmniej 7-10k na reke... A i tak na gówno Cię stać aktualnie a widać przy okazji brka inwestycji,
@BoroPrimorac: Nawet jeżeli te dane są prawdziwe, a nie wyciągnięte z dupy, to powodów może być cała masa. Mogło dojść wiele bloków / mieszkańców przez te lata, to i wzrost sprzedaży. Sklep mógł zmienić / uprościć ofertę i np. zamiast 20 kiełbas ma do wyboru 10 i więcej kupuje swojską. Równie dobrze ta swojska moze być najtańsza, więc ci co kupowali wcześniej droższe, przerzucili się na tą tańszą itd.
Te dane