Wpis z mikrobloga

Dawajcie jakieś ciekawe miejsca na Litwie (poza Wilnem, bo na ten moment widziałem wszystko co mnie interesuje i to po kilka razy), żebym mógł w sobotę sobie na jeden dzień z Suwałk gdzieś podjechać samochodem i wrócić.
#litwa #podroze
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@M4rcinS a ja natomiast nigdy nie byłem na Litwie a chciałbym odwiedzić na kilka dni Wilno z rodziną. W sumie to mogą być okolice, polecisz coś fajnego?
  • Odpowiedz
  • 1
@jalop: z okolic to warto zobaczyć zamek w Trokach, w samym Wilnie to może restauracja w wieży telewizyjnej, ale to opcja jak nie szkoda ci pieniędzy. :D
  • Odpowiedz
  • 1
@jalop: dobre pytanie, na które nie potrafię odpowiedzieć. Myślę, że tak, ale jak się znudzi, to masz tak sto paręnaście kilometrów dalej Kowno, które też jest fajnym miastem.
  • Odpowiedz
  • 3
@M4rcinS Druskienniki i obok jest Gruto Parkas. Zawsze lubię tam jeździć. Jak masz więcej czasu to w Druskiennikach jest fajny aquapark, jak nie to samo miasteczko jest przyjemne, warto zobaczyć z góry jadąc kolejka linową, a także przejść się po promenadzie od aquaparku w stronę muzeum miejskiego. A Gruto Parkas to taki park gdzie upchali socrealistyczne pomniki z terenów Litwy, dla pasjonata historii w sam raz.
@jalop Wilno jest świetny tylko zależy
  • Odpowiedz
  • 0
@Fevx: w akwaparku byłem, bo był tam wcześniej niż w Suwałkach :D w Gruto Parkas nie byłem, w sumie to dobry pomysł, przy okazji bym zobaczył Kopciowo i muzeum Plater.
  • Odpowiedz
  • 1
@M4rcinS odpisywałem i w trakcie zobaczyłem żeś Ty ten Mirek od Puńska to pomyślałem że byłeś w Druskiennikach, ale co tam, już napisałem to wysyłam ʕʔ ale fakt, Kopciowo też dobry pomysł. To dodam jeszcze Merecz, wieża widokowa jest świetna, i kopiec 'zamkowy' nad Niemnem też mi się bardzo podobał.
  • Odpowiedz
  • 1
@M4rcinS jo ale zapamiętałem Ciebie że wrzucałeś coś od Puńska to tak mi się skojarzyło ( ) teraz widzę już, nadal podobne okolice
  • Odpowiedz