Wpis z mikrobloga

Powaga na czacie. CHcę stworzyć film w kategorii dramat obyczajowy o życiu Mariusza. Będzie to oczywiście pół amatorska produkcja stworzona dla wąskiego grona odbiorców. Mimo wszystko chciałbym pokazać w nim jak splot niefortunnych decyzji i zdarzeń doprowadza człowieka do stanu naszego Bohatera. Niestety sam raczej nie ogarnę wszystkiego. Mogę liczyć na jakąś pomoc koneserów z czatu?

Będę potrzebował: Informacje o Mariuszu, które mogły mi umknąć, shoty, które będą pasować do produkcji, pomysły na scenariusz. Joooo

Pomysł na film będzie następujący: Życie Mariusza od narodzin, przez szkołe, dorosłe życie, do stanu obecnego. Poprowadzę scenariusz w sposób następujący: Moim założeniem, nie wiem na ile prawdziwym, jest to, że otoczenie delikatnie mówiąc nie sprzyjało Mariuszowi. Ten miał dobre relacje z matką i ona była jego oparciem, ale gdy umarła zaczęły się problemy. To od niej także wzięły się słowa Kochać, Wspierać, Szanować, która wypowiedziała mu gdy był dzieckiem i gdy opuścił ich ojciec. (nie wiem czy tak było ,potrzebne info o ojcu). Słowa te towarzyszył mu przez całe życie, w różnych sytuacjach.

#danielmagical
  • 10