Wpis z mikrobloga

Jesteś młodym singlem i masz do wyboru:
- Partia która ma dość konserwatywne poglądy jak zakaz aborcji ale przynajmniej proponuje, że twoje ciężko zarobione pieniądze zostaną dalej twoje

- Partie które wciąż więcej i więcej od ciebie zabierają i każda z nich nie chce zmienić zdania a dodatkowo w czasie pandemii ograniczały twoją wolność

I wy się dziwicie, że mężczyźni będą głosować na konfe? Może i oni nic mężczyznom nie dają tak jak inni ale przynajmniej mówią, że też nie będą od ciebie zabierali. Katotaliban? Zakaz Aborcji? Raczej takie tematy młodych mężczyzn nie interesują. Już nie mówiąc, że z tym katotalibanem to jest wielkie XD, może kilka lat temu by to przeszło ale teraz? kiedy duża społeczeństwa jest laicka to tak na 100% tak będzie...
#konfederacja #polityka
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Riiuku: zostaną z Tobą do czasu aż nie będziesz musiał wziąć ogromnego kredytu na studia, kredytu na opłatę leczenia szpitalnego a na koniec Janusz Cię zwolni z Januszexu, bo nie będzie Ciebie chroniło żadne prawo i wylądujesz na ulicy, bo żaden zasiłek Ci nie będzie przysługiwał
  • Odpowiedz
@Riiuku: No jako młody mężczyzna wolałbym jednak partię, której program nie sprawi, że zbankrutuję gdy będę musiał płacić za leczenie i lekarstwa rodziców, do których wsparcia finansowego przez likwidację ZUS będę zmuszony, o potencjalnych własnych problemach nie wspominając, gdy dodatkowo nie będę mógł łatwo dorobić za granicą, bo wystąpienie z UE mi to utrudni.

No ale przynajmniej będę miał zamiast 4,5k całe 5k miesięcznie na rękę (póki inflacja tego nie
  • Odpowiedz
skrajnosc bo

1. brak aborcji

2. koniec xD


@wariacina_z_bogucina: czyli niewiele wiesz o swoich ulubieńcach XD. Doczytaj 100 ustaw Mentzena, doczytaj co opowiadał i opowiada Krzysiu Bosak, Korwin, Braun. Nie to co ci teraz konfiarze podają jako ten ładny, przedwyborczy PR. Doczytaj to co mówią narodowcy, których reprezentuje Krzysiu chociażby.
  • Odpowiedz
no co mówią podziel sie


@wariacina_z_bogucina: poszukaj sobie 100 ustaw Mentzena, to się dowiesz. Próbowali to ukryć, ale nic w internecie nie ginie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Posłuchaj ostatnich wywiadów z Mentzenem aka "nie wiem, nie orientuję się, nie znam się na tym", to będziesz dokładnie wiedział jakie poglądy to towarzystwo skrzętnie ukrywa przed jeleniami mającymi na nich zagłosować.

Nie będę byle trollowi zakochanemu w konfie
  • Odpowiedz
@Riiuku: a jeśli chcesz wolności światopoglądowej i gospodarczej - warto zainteresować się niedawno zarejestrowaną Partią Możemy - niedługo ogłoszą, czy będą startować. Bez żadnych wojenek. Bez masowej kradzieży i bez nalotu prorosyjskiego. Mam dość głosowania na mniejsze zło.
Czy to będzie długo wyczekiwana partia dla ludzi, którzy są otwarci na ludzi i ich potrzeby oraz ich portfele? Może tak, ja dałbym im szansę. Przynajmniej będę miał spokojne sumienie. Za oddolną
smallboobslover - @Riiuku: a jeśli chcesz wolności światopoglądowej i gospodarczej - ...

źródło: t%C5%82o_partiamozemy

Pobierz
  • Odpowiedz
@Riiuku: ja już #!$%@? ten cały liberalizm, niskie podatki i inne bzdury. Będę głosował na tę partię, której program najmocniej #!$%@? w hookup culture i jak dotąd Konfa wygrywa ze swoim zakazem aborcji. Nie podoba mi się w #!$%@? że kilku pajaców stamtąd to rusofile ale czego się nie robi żeby #!$%@?ć p0lkom?
  • Odpowiedz
@wariacina_z_bogucina: bla bla bla podatki niższe, blablabla, likwidujemy socjal, blablabla. Tak w skrócie program Konfy. Słaby z ciebie troll, bo raz jesteś konfiarzem, innym razem pisowcem. To się chłopie nie klei, chociaż wiem, że elektorat jednych i drugich różni tylko to, że jedni chcą zatrzymać pieniądze z podatków, a inni chcą je dostać.
  • Odpowiedz
edukacji służby zdrowia i policji.


@kot_z_wolnego_wybiegu: edukacja która ssie, służba zdrowia która ssie i policja która zachowuje się jak prywatni najemnicy jak z jakiegoś wagnera którzy będą cię lać jak tylko władzy się coś nie spodoba? Dziękuję, ale chyba zrezygnuje
  • Odpowiedz