Wpis z mikrobloga

@KwantWykopu: mi tez i to juz od ~2 tygodni. W jednej apce w ktorej kiedys wrzucilem pobiera epg a w drugiej nowej za cholere. Jedno epg ale kiepskie pobiera, pokazuje ile jest itemkow a epg za cholere nie odpala. Cos pokombinowali.
Edit: a terz doczytalem, ze to plusxa chodzi. No ja mam problem z ovh akurat :P
Programista500plus - @KwantWykopu: mi tez i to juz od ~2 tygodni. W jednej apce w kto...

źródło: asdasd

Pobierz
@Programista500plus: @kodiwpigulce_pl
u mnie to wyglądało tak. Korzystam z linku epg tego od plusx ale to bez znaczenia bo ovh to chyba to samo - plsux od nich bierze.
Mialem normalnie od roku dzialajace epg. Nie tykalem linków nic nie zmienialem. Przyszla zmiana czasu i przesunela mi epg. Więc nic nie zmieniając z linkiem, przesunąłem tylko w ustawieniach przesunięcie czasowe na 0. 2 dni było spoko i wczoraj patrze, że nie
@Sony_Toprano o tym nie wiedziałem, myślałem ze trzeba zmieniać. Zresztą bez przesady, mam zakładać że nie wolno mi przesunąć godziny w tył lub w przód bo wszystko się #!$%@? i przestanie działać ? to chyba tylko emeryci tak postrzegają konfigurowanie programów.
zresztą o czym mówimy taka operacja nie ma prawa wyczyścić epg, zresztą bezpośrednio po niej epg działała przez 2 dni przestało działać po tych dwóch dniach.