Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BeatboxRocker: No, dla mnie na przykład nie do pomyślenia jest kazać 11-letnim dzieciom opowiadać obcemu panu z grupy w której poszechna jest pedofilia o swojej masturbacji. A w Polsce mało kto widzi w tym problem.

Bez mrugnięcia okiem bym wymienił 15 lat wmawiania mi za gowniaka że moje myśli są grzeszne, pójdę do piekła, a wszystko co związane z seksem to zło na zobaczenie faceta w harnessie czy makijażu.
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: czasami jak jestem załatwiać sprawy na mieście to na mojej drodze mijam przynajmniej 3 sexshopy z wyeksponowanymi cyckami i ubrankami bdsm. Zawsze się wtedy zastanawiam jak to jest, że parada równości, która odbywa się raz w roku, jest zapowiadana i można ją bardzo łatwo ominąć jest dla konserwatystów nie do zaakceptowania "bo deprawuje dzieci" (mimo, że takie ekscesy jak to ze zdjęcia pojawiają się bardzo sporadycznie i raczej nie w
  • Odpowiedz
@Kempes a teraz powiedz gdzie na tym zdjęciu widzisz małe dzieci. Czy też nie widzisz różnicy pomiędzy zachowaniami o podtekście seksualnym pomiędzy dorosłymi ludźmi i podobnymi zachowaniami pomiędzy dorosłymi ludźmi a dziećmi?
  • Odpowiedz