Wpis z mikrobloga

Strata najgodniejszych spośród nas to cios, którego się nie spodziewaliśmy, Bestia ze Wschodu - słynny ojkofob Napierała wygrał bitwę ale nie wojnę, walka wciąż trwa a my musimy zwyciężyć żeby wspólny wysiłek nie poszedł na marne, tylko walcząc z fałszywym liberałem bez habilitacji możemy godnie uczcić pamięć o poległych bohaterach. Mjj48003, bkce to był zaszczyt shitpostować z Wami na tagu o7 #napierala
FENOMENALNY_CZARODZIEJ - Strata najgodniejszych spośród nas to cios, którego się nie ...

źródło: 1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: tag na pewno podupadnie więc czas na exposé zeby ci doktorku nie bylo za slodko bo wiem ze to czytasz to masz ego jak do księżyca a pewnie byś nawet i doktora nie zrobił jakby nie twoi starzy. Nie potrafisz zadbać o siebie i narzekasz że polska jest taka słaba. Nie dajesz sobie przemówić do rozumu bo twoja wrazliwa psycha nie jest w stanie przyjac nawet najlzejszej krytyki. Zal
  • Odpowiedz
F

Mam nadzieję, że tag przetrwa. Pan magister na pewno nas co trochę przegląda i byłoby głupio, gdyby w końcu zobaczył pustki. A może to po prostu kontrakt Bartosiaka z firmą, która miała oczerniać magistra się skończył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m0lihua: takie zainteresowanie w realu to zła wróżba dla kastrata. Postaw się na jego miejscu: 247 osób które są gotowe Cię wyśmiać/zbluzgać/upokorzyć to nie jest miła perspektywa. Gdyby realnie cieszył się takim zainteresowaniem bałby się wyjść na ulicę. Czekaj, czekaj... a może już się boi?
  • Odpowiedz