Wpis z mikrobloga

#danielmagical
Śmiechem żartem ale jesteśmy świadkami przyszłej patologii tylko dziś możemy coś z tym zrobić. Mariusz ma śpiączkę alkoholową bo jest wykończony i byliśmy świadkami tego czemu jest wykończony. To się skończy źle panowie, to trzeba zatrzymać. Ja już sobie wyobrażam zdjęcie czarno białe Mariusza i nas ( wykopków) którzy mówią że to było do przewidzenia. Trzeba coś kurrrde ja pieerrrdole zrobić bo to nie może się skończyć dobrze #patostreamy
  • 38
@xxxmen: ale #!$%@? menel tez człowiek tu podsycany spirolem takie fetysz z Ciebie ze chcesz widzieć smierc na live #!$%@? wiec kogoś podnieta będzie dwukrotnie większą bo na juz ..JDM .
Śmiechem żartem ale jesteśmy świadkami przyszłej patologii tylko dziś możemy coś z tym zrobić. (...) To się skończy źle panowie, to trzeba zatrzymać.


@Selavi: możesz sobie pójść do kibla i gówno zrobić co najwyżej. jak alkoholik sam nie będzie chciał się zmienić, to nic mu nie pomoże. nikt nie będzie z nim siedział dosłownie 24/7 i pilnował go, czy nie sięga po alkohol. i nie, nie mówię tu o kilku dniach,
  • 1
Ten świat nie zmierza w dobrym kierunku a Wy odpowiadający jesteście tego przykładem. Alkoholikowi może i nie pomożesz od tak ale wcale nie musisz dorzucać mu flaszki żeby wbijać mu gwóźdź do trumny.
A czy pomoc się nie da ? Wątpię jestem #!$%@? #wygryw w życiu i nie uznaje że czegoś się nie da. Można by było zgłosić sprawę do odpowiednich instytucji, niech ich zabierają na odwyk
  • 0
@xxxmen: Właśnie nie. Ci pospolici menele przez dzień menela wypiją może max pół litra bo nie stać ich na więcej i tyle im wystarczy i sobie pożyją dłuższy czas a nie spirol mnóstwo wódki i nawet brak obowiązku stać sztywno pod sklepem
@asddsa2: to pewnie typu jak te głupie #!$%@? co wczoraj po karetkę chciały dzwonić. H@j że ktoś inny będzie jej potrzebował ale ratować menela bo matki 500 dzwonią i musi przyjechać
@Selavi: o jakim ty odwyku mmówisz pooglądaj sobie kanały typu jak to ogarnać i podobne. Takich ludzi są tysiące którzy tak żyją. Sam znam takiego menela sąsiada z osiedla od małego, a już jestem dobrze po 30. Całe życie przebomblował.Całe życie na zasiłkach, teraz jakaś renta na głowę. I rok temu mój ojciec go pyta mówi a nie poszedłbyś do robot jakieś (ten menel jest po50) mówi panie wszyscy myślą że