Wpis z mikrobloga

Graliście już może w gierkę z plusa "Meet your Maker"? I jak wrażenia?
Dla nieznających tematu to jest to gierka, w której tworzymy swoje lochy z pułapkami i potworami dla graczy online, a inni gracze robią to samo i gramy w ciekawe lochy w celu zdobycia waluty. Jak ktoś zagra w Twój loch, to można zobaczyć powtórkę danego gracza, a za ich śmierć dostajesz siano.
Po 2h zapowiada się ciekawie i fajnie się patrzy kiedy wpadają w moje pułapki, które ustawiłem na swojej planszy.( ͡ ͜ʖ ͡)
#ps5 #psplus #meetyourmaker
  • 12
@tranzts muszę to obadać dziś, lata temu była gra na tej samej zasadzie, chyba w rzucie izometrycznym, pamiętam że bardzo wciągała, ale nie pamiętam nazwy.
  • 0
@Jack0wy: Wiadomo, że to nie gra AAA, ale ciekawy jest pomysł tutaj. Brakuje tylko filtrowania tych poziomów graczy.
Nadaje się nawet do krótkich sesji 15 min.
tranzts - @Jack0wy: Wiadomo, że to nie gra AAA, ale ciekawy jest pomysł tutaj. Brakuj...
@tranzts jak to działa od strony tworzenia? jakieś limity na pułapki itp w obrębie lochu? w tamtej grze tak to działało i pamiętam że bolało mnie to ograniczenie, bo chciało by się więcej a tu np tylko dwie pułapki jednego rodzaju na obiekcie.
  • 1
@Jack0wy Kupujesz za walutę w grze lochy o większych rozmiarach. Im większy rozmiar tym większy poziom trudności.
Masz limity plansz, bo tak bo byś same pułapki stawiał. Cały loch ustawiasz w 2 etapach. Pierwszy to kiedy gracz dochodzi do celu po klejnot, a drugi kiedy go podniesie. Wtedy odpalają się pułapki zaplanowane na drugi etap.
Jest masę rzeczy do odblokowania, które ułatwią chodzenie po lochach, ale też można kupować nowe pułapki do
  • 1
@Vigorowicz: grałem na multi w to dzisiaj. Można zwiedzać i budować lochy razem. Ułatwieniem na pewno jest to że we 2 można się wskrzeszać nawzajem jeśli 1 chociaż żyje. Dobre na początek, jak komuś się pokazuje aby nie zniechęcić.
@tranzts: gra pewnie nie obsługuje myszki i klawiatury, a budowanie czegoś, dodatkowo z perspektywy FPP to dla mnie katorga grając padem, mimo że od kilku lat już gram na padzie w większość gier ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego na ps4 odpuściłem sobie budowanie bazy i osady w Fallout 4, dopiero na PC z myszką i klawiaturą mogłem zabrać się do tego z przyjemnością