Wpis z mikrobloga

Czy ja coś robie nie tak czy ze mną jest coś nie tak? Szukam pracy w Warszawie magazyny itp. Wszystko fajnie miło, gdy już zaczynam pytać o warunki pracy, stawkę to będziemy w kontakcie, oddzwonimy do Pana jutro, lub przykład z dzisiaj gościu się zaczął na mnie drzeć gdy zacząłem pytać o warunki pracy i że muszę się zastanowić, to gościu zaczął na mnie japana drzeć i nie zawracać mu dupy, jak mi nie pasuje to szukać gdzie indziej. A o pracy za granicą to nie wspomnę tam już jestem całkowicie spalony. Chyba zostaje mi delivery na tym rowerku czy skuterze.
#pracbaza #przegryw #pracamnieprzerasta
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@mkm8: Przecież nie mam wymagań z kosmosu chce tylko normalne warunki i płacę. Jeden gościu mi zaproponował jutro szkolenie a dalej zobaczymy jak to będzie no #!$%@? co ja jestem frajer co za darmo będzie robił?
  • Odpowiedz
@adammonster hahaha mam tak samo, wszędzie oddzwonimy, magazyny, pieczarkarnie
#!$%@? mnie trafi zaraz, ja się już nawet nie pytam zbytnio o nic żeby nie wyszło że wybrzydzam
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaloryfe: Może mi się już w dupie poprzewracało że mam czelność pytać o podstawowe rzeczy i tutaj się nie pyta tylko bierze co jest. Trudno chyba będę musiał znowu wozić żarcie w Uber,Glovo po 8h skoro nie ma dla mnie normalnej pracy, przynajmniej tam nie mam szefa janusza nad sobą tylko trochę zimno
  • Odpowiedz