Wpis z mikrobloga

Otwarte to one są, jeżeli widzą migrację 95% mężczyzn z egzotycznych krajów przez białoruską granicę, ale jeżeli trzeba przyjąć prawdziwych uchodźców, ofiary brutalnej napaści zbrodniarza wojennego, to nagle 48% z nich (kobiet w grupie 18-39 lat w tym sondażu) otwarcie deklaruje swoją ksenofobię prosto w ryj respondentowi. Ich otwartość i tolerancja nigdy nie wynikała z empatii, a z dostrzegania korzyści dla siebie w danej sytuacji.

#ukraina #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #konfederacja
Pobierz
źródło: xcxzczcx
  • 40
Jestem ciekawy jakie p0lki by robiły fikołki jakby Rosjanie mieli karnacje Arabów


@lentilek: Tak samo jest w drugą stronę, że biały chłop by chciał mulatkę. Tak samo polskie baby by chciały umięśnionego mulata. Jedynie najgorzej mają chinki bo ich nikt nie chce bo mają dziwne głowy.Bardziej już tajki,ale tajka w wieku 30 lat wygląda jak polka po 50.
@Jimmybravo: Z Filipinkami jest ciekawie, byłem na urodzinach u Filipinki z pracy, byłem jedynym Polakiem, 8 osób z Filipin, wszyscy wyglądali jak ludzie w moim wieku, okazało się, że są 10 lat starsi, natomiast Filipinka mająca urodziny to w ogóle ciekawa sprawa, myślałem, że ma 30 lat... okazało się, że to jej 44 urodziny XD
@artur-hemingway: @fanmarcinamillera Generalnie u ludzi gdzie jest słonecznie non stop wyglądają starzej właśnie przez słońce. A Azjatki z bardziej rozwiniętych krajów, lub bogatszych rodzin, sfer, walą na siebie tonę filtrów UV, a jak się opalą no bo nie oszukujmy się wyjeżdżając dłużej gdzieś do słonecznych krajów mimo kładzenia na siebie filtrów UV i tak się opalisz to panikują że tu to jeszcze OK mogą być opalone, ale żeby opalenizna jak najszybciej