Wpis z mikrobloga

Mala aktualizacja mojej poprzedniej prosby (wtedy szukalem wedlug kryterii: auto do 30k, w miare duze i pakowne):
https://wykop.pl/wpis/70835959/szukam-auta-do-25-30-tysiecy-zlotych-kryteria-1-mu

Po glebszym przemysleniu zastanawiam sie nad wiekszym kalibrem, czyli kombivanem do 30k zl.
Wymagania: moc silnika minimum 100 kucy, optymalnie byloby 120, siedzenia skladane na plasko, spalanie max do 7.5l/100km, benzyna.
Byle bylo bezawaryjne i tanie w utrzymaniu.

Wiem ze auta z kategorii kombivan nie sa zbyt wygodne/bogato wyposazone, ale zbyt duzo bajerow mi tez nie jest potrzebnych. Zreszta ogranicza mnie budzet i cudow nie oczekuje w granicach 30k zl xD
Fajnie byloby miec z tylu czujniki parkowania ale w razie czego moge sobie je doposazyc na wlasna reke.

Myslalem nad:

1. Citroen Berlingo
2. Fiat Doblo
3. Dacia Dokker

Interesuje mnie wersja "pasazerska", czyli z krzeslami dla pasazerow z tylu.

1. Co byscie wybrali z tych propozycji? Na co uwazac, na co warto zwracac uwage przy poszukiwaniach?

2. Czy auto z segmentu kombivan ciezko sprzedac? Planuje wyjazd za granice za jakis rok/poltora i w krajach zachodniej europy szrot ktorego teraz bym kupil raczej by nie przeszedl (np. w takiej Danii) z uwagi na duze podatki itd. dlatego pewnie bym go po roku sprzedal.

#motoryzacja #samochody #szukamauta
Ushguli - Mala aktualizacja mojej poprzedniej prosby (wtedy szukalem wedlug kryterii:...

źródło: da0cb779492ebcc09c347054da79

Pobierz
  • 1