Wpis z mikrobloga

#programista15k siema, powoli przymierzam się do zmiany języka ze #scala na #python i stąd moje pytanie. Ma ktoś jakiś kurs do polecenia który wprowadzi w język i wszystkie jego zakamarki ale bez łopatologicznego wyjaśniania ala kurs from zero to hero np czym jest string itp itd.

Musze przeskoczyć na pajtona bo swoje co mogłem to zarobiłem na klepaniu #dataengineering w Scali i teraz 85-90% ofek to Python, a po zakończeniu kontraktu nie chce zostać na lodzie :)
  • 14
@programistalvlhard: szkoda czasu na kursy, postaw sobie środowisko i wskakuj w dokumentacje frameworków, tensorflowy, numpy czy co to się tam w tym datascience używa, moim zdaniem szybciej i lepiej to ogarniesz, a doku będziesz musiał przeczytać prędzej czy później tak czy siak
@programistalvlhard: może to:

https://www.codecademy.com/learn/python-for-programmers

"About this course
This course is dedicated to programmers who are already familiar with the world of programming and are looking to become acquainted with the Python programming language. We designed this course to be a series of short, interactive articles that you can skim, dive into, or even skip. We did this so that you can use this course to both learn Python and to check