Wpis z mikrobloga

W sumie można powiedzieć ze tucznik już poszedł trochę w stronę #rafonix

Tak jak lordoza wiele lat zdobył popularność na #patostreamy a teraz nawet jak mniejszy hajs zarabia z Live na tik toku to i tak woli tam siedzieć bo nie ma z tego problemów prawnych albo z policja

Tylko @Rafatus69 nie odcina kuponów od patologicznej przeszłości bo bez Marlenki on totalnie nikogo nie interesuje xDD

#danielmagical
  • 14
@Psychofan_Jachimka: Nie rozumiem, czy ty jesteś fanem takich fetyszy czy próbujesz mnie cytatem Agnes dojechać czy co, ale jedno jest pewne. Wykaż się kreatywnością i wymyśl coś nowego, bo to już mnie niestety dla ciebie nie rusza ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
@Rafatus69: jedyne co ci przyznam ze jeżeli chodzi o patologie byles jak Ronaldinho w piłce nożnej, prime bardzo krótki lecz nieosiągalny dla innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JicchakPerec: Daniel ty cały czas masz w głowie analne pieszczoty, mały zboczuszku. Zacznij robić coś pożytecznego i przestań upijać się po discordach i wyzywać kobiety… ( ͡º ͜ʖ͡º) chłop po studiach, zamiast diety układać, to siedzi po nocach na pato discordach i pije corony. Masakra jakaś z ciebie chłopaku, jesteś gorzej zdemoralizowany niż ja kiedyś… taka prawda. Możesz mieć 157IQ, ale nie zmieni to faktu, że
@Rafatus69: rafał, gdyby zrobić taką ankietę jak w Familiadzie z pytaniem: "z czym Ci się kojarzy rafatus", prawdopodobnie zwyciężyło by hasło "bicie Marleny", zaraz przed "strapon w dupie" i "sranie do wiadra". Dziwi mnie więc że ciebie dziwi że akurat takie skojarzenia i anegdoty kojarzą się ludziom z twoją osobą, tym bardziej że przecież dyskusja toczy się na patotagach. Czego tutaj oczekujesz, tym bardziej że dyskusja odbywa się na tagu #
@JicchakPerec: Ja od ciebie nic nie oczekuje, nie mów za ludzi, mów za siebie. Wiem za to co jest pewne. Każdy mój dzień bez tamtego życia jest moim sukcesem, a mój sukces jest twoją porażką ( ͡° ͜ʖ ͡°) kończę z tobą zbędną dyskusje, nie będę cie karmił.
P.S 10 żetonów to 1zł.
@Rafatus69: twój sukces nie jest moją porażką bo nie życzę ci źle cokolwiek sobie myślisz, masz kobietę, ustatkowałeś się itp., po prostu nabijam się z twojego wybujałego ego i mitomanii która jest cały czas obecna. Twoich "zmartwychwstań" "zmian" i "ponownych narodzeń" już nie zliczę, to serio bawi.