Wpis z mikrobloga

Mirek, zmienione - prawdziwe podam na pw 27 Warszawa / okolice Warszawy

Zgłoszenie 4501b504b406d0c2 z dnia 2023-04-02 13:37:39

Imię: Mirek, zmienione - prawdziwe podam na pw
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa / okolice Warszawy

Kim jestem?
Jestem raczej cichym, nie wyróżniającym się z tłumu gościem - introwertyk (ISFJ, tak mi zawsze wychodzi z tych testów :D). Zawsze na początku znajomości muszę "wybadać" daną osobę, żeby się bardziej otworzyć. Myślę, że czym bardziej się z kimś znam, tym bardziej się otwieram i zyskuję. Nie jestem przebojowym "Oskarkiem" co jest duszą towarzystwa i co wychodzi non-stop na imprezy i raczej nigdy nim nie będę. Nie oznacza to jednak, że zamykam się kompletnie na jakiekolwiek wyjścia raz na jakiś czas na jakąś imprezę, czy integrację z innymi ludźmi, czy cokolwiek innego.
Na co dzień pracuje w IT - nie jestem programistą, trochę inna dziedzina. W kwestii poglądów jestem raczej centrystą. Uważam, że każdy w życiu powinien robić co chce i jak chce, ale niech nie narzuca innym swojego zdania oraz poglądów. Praktycznie zawsze dotrzymuję słowa, jestem też pomocny. Nie obrażam się na konstruktywną krytykę.
Typowych klubów nie lubię, preferuję raczej miejsca takie jak bar gdzie można swobodnie porozmawiać, a najlepiej jakieś miejsca na otwartej przestrzeni w plenerze albo domówka w gronie znajomych.

Wygląd
Niebieskie oczy, jakieś 180 cm wzrostu, 85 kg wagi - lekki brzuszek jest, lekki zarost na twarzy, czarne włosy i moje największe utrapienie czyli zakola..

Zainteresowania
W zimie jestem głównie domatorem, czyli dobry film albo jakaś gierka na wieczór. Natomiast w lato bardzo lubię wychodzić na świeże powietrze. Staram się spędzać czas aktywnie, lubię spacerować czy jeździć na rowerze. Bardzo lubię odwiedzać nowe miejsca, w których jeszcze nie byłem albo wracać do tych, które bardzo mi się podobały. Jednym z takich miejsc jest Gdańsk, bardzo lubię to miasto, ten klimat i to nadmorskie powietrze. Jak już jestem nad morzem to raczej zwiedzanie aktywne, aniżeli leżenie na plaży.
Nigdy nie odmówię obejrzenia dobrego filmu albo serialu - ulubione kategorie to dramat/horror/wojenny/thriller, czy jakaś komedia. Jestem bardzo otwarty na nowe aktywności, czy wyjścia w nowe miejsca.

Czego oczekuję?
Na nic się nie nastawiam, żeby się potem nie rozczarować. Na razie jedynie czego oczekuję to poznać kogoś z kim będzie można porozmawiać albo spędzić czas, a jak coś z tego wyjdzie to fajnie. Lubię osoby z otwartą głową i dobrym charakterem. Wygląd nie jest dla mnie, aż tak bardzo ważny, bo sam nie jestem piękny, ale wiadomo w jakimś tam stopniu trzeba sobie przypaść w gusta.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Może to być cokolwiek, zwykły spacer, oglądanie filmu pod kołdrą, czy wycieczka. Ważne, żebyśmy się oboje czuli dobrze w danym dniu. Bardzo doceniam małe rzeczy i momenty w życiu.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: do kościoła już dawno nie chodzę, więc raczej nie, ale jak Ty chodzisz to nie mam zamiaru tego zmieniać. Ślub cywilny, może ale nie mam presji, żeby mieć ten papierek.
Dzieci: na ten moment nie, może kiedyś mi się zmieni - nie wiem
Używki: Alkohol od czasu do czasu, normalne papierosy stanowczo nie, elektryki jeszcze ujdą

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa/okolicewarszawy #mirekszukamirabelki
  • 15