Wpis z mikrobloga

Ostatnio odkryłam, że ludzie zgadzają się z tobą tylko wtedy, gdy wyrażasz szablonowe opinie i poddajesz się bez oporu wszystkim obowiązującym trendom. Zajrzałam głębiej i okazało się, że ludzie nie będą słuchać, jeśli idziesz swoją własną drogą. Przykład? Otóż wyszło mi, że moje hobby, które pokazywałam z przyjemnością moim znajomym na Instagramie nie należy do ich kręgu zainteresowań. Sprzeciwili się i mówili, że to zły pomysł. #antytrendy #nietakjakwszyscy #niewygodnaopinia #czujesieskrzywdzona #szokihumor
gramnatwoim_flecie - Ostatnio odkryłam, że ludzie zgadzają się z tobą tylko wtedy, gd...

źródło: 42ZZE1e

Pobierz
  • 8
@gram_na_twoim_flecie: moim zdaniem za bardzo wpadasz pod wpływem emocji w czarno-białe myślenie, że ludzie są tacy czy owacy, gdy to jest kwestia tych twoich paru znajomych. A co to za niszowe hobby? Zazwyczaj ludzie ekscentryczni są uznawani za ciekawych i wzbudzają zainteresowanie
@gram_na_twoim_flecie: wiele osób lubi mainstream. Pytanie od czego są Twoi znajomi. Jeśli od spędzania czasu na luzie, to wystarczy im opcja minimum. Jeśli chcą się rozwijać, mają własne ciekawe zainteresowania i po znajomości z Tobą oczekują ciekawych dyskusji czy wymiany doświadczeń, to będą zainteresowani tym, co robisz.
Widocznie Twoi obecni wpadają w tą pierwszą grupę.