Wpis z mikrobloga

Kurde chyba zaczynam się zgadzać z dzisiejszym przekazem z TVP jak i gazecie polskiej, Konfederacja to ludzie którzy chcieliby zrobić rewolucje w tym państwie. Faszystoskom, złom rewolucję co nie chce żymian, aborcji, LPG i podatków. Zresztą tak samo jak piszą redaktorzy w Gazecie wyborczej, czy narracja mediów TVN. Chyba teraz zagłosuję na kogoś innego, bo przecież tyle źródeł nie może się mylić. Będę głosować razem z rodziną, tak jak wszyscy. I na koniec, zapomniałem że też się doszczepie na sarsCov2 jak wszyscy bo już mam dość ciągłej obrony, czemu nie jestem zaszczepiony. Trzeba robić i myśleć tak jak inni, tak jak większość i mieć spokój.

#polityka #konfederacja #4konserwy #neuropa #zalesie #przegryw #danielmagical
  • 8
@obserwator_nsa: No niby bawi ta konfederacja, ale bardziej bawią ci wszyscy którzy już byli u władzy z jednej i z drugiej strony i panicznie boją się tej partii dyskredytując ją jak się da
Prima aprilis ale wszyscy udzielający się politycznie to ogarnęli bo mało komentarzy. Neuropa dała alarm itd xD a tak w ogóle to oczywiście tylko Konfederacja. Koniec z układem postkomuchow z Magdalenki. Dosyć z Tutsi i Hutu, które jest rakiem na zdrowej tkance Rzeczpospolitej Polskiej. Wystarczy, dość!