Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 1
Jaki powód rozstania?


@Szymif: #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mnie pytasz - nowa praca, nowy kolega, czuła sie lepsza i czuła że należy jej sie lepszy

Jak zapytasz moja zone- "tak sie zatraciłeś w swojej depresji, że nie zauważyłeś mojej"
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: właśnie zdrada w moim przypadku to jest taki kontrowersyjny temat, bo powiedziała mi otwarcie, że poznała kogoś i chce rozwodu, jeszcze zanim do czegoś między nimi doszło. Na papierze jesteśmy małżeństwem ale w praktyce to ona jest z nim a ja sam.
  • Odpowiedz
Wykasowała 12 lat mojego życia


@Elev: jak tak można liczyć? To znaczy że od początku te 12 lat to było gówno, dlaczego tego nie przerwałeś tylko udawałeś że jest dobrze a teraz żal że "wykasowała"?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@heniek_8: to było najlepsze 12 lat mojego życia, tylko że każde wspomnienie jest związane z nią
"wykasowała" bo chociaż byliśmy tak długo razem to ona mi powiedziała wprost że to co między nami było nie ma znaczenia
to tak jak byś pracował w jednym miejscu przez ponad 10 lat, lubił swoją prace i się tam dobrze czuł, po czym nagle ktoś przychodzi i mówi, Panie mireczku, mamy kogoś na pana miejsce
  • Odpowiedz
jak byś pracował w jednym miejscu przez ponad 10 lat, lubił swoją prace i się tam dobrze czuł,


@Elev: to bym się dobrze czuł przez 3650 dni, i żadna informacja z dnia 3651 tego nie zmienia i nic nie kasuje

a jak z dziećmi?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@heniek_8: no na razie są z nią, ale jak się ogarnę życiowo to chciałbym opiekę naprzemienną
też się czułem dobrze przez te 4000 dni, jednak jak nagle społecznie i rodzinnie trafiasz na początek gry to jest przewalone
optymista pewnie powie że zaczynam nowe życie
ale nie zaczynam tego z czystą kartą
  • Odpowiedz
@Elev: cieszyć się nie ma z czego, to pewne, jeszcze w tej #!$%@? Polsce jest tendencja do obciążania ojców jakimiś chorymi alimentami, żeby witaminka wiodła beztroskie życie u boku nowego boltza
  • Odpowiedz