Wpis z mikrobloga

Ogólnie napiszę jak ja widzę sprawę z kasą Mariusza.

Na początku, niby łapę trzymał na tym grubas fasiarz, ale szybciutko jakaś grupa widzów bliżej nieokreślonych zbajerowała Mariusza przez telefon, żeby im podał passy do teamviewera. Ten to zrobił i oni sobie wtedy przyznali mody i odcieli ogólnie Tuczenke z biznesu. Pod streamem wisiało potwierdzenie takie: screen z TIPO z numerem konta na które idą donejty i zdjęcie numeru konta bankowego Mariusza, oba takie same. Wszystko by było spoko, ale jakoś tydzień temu, podczas streama ktoś zadzwonił do Mariusza i kazał mu wyłączyć streama. Po jakiś 15-20min stream wrócił, ale już pasek donejtów był wyzerowany (1200zł) a to potwierdzenie o którym wyżej wspomniałem zniknęło. No i zaczął się robić gnój. Na czacie pisali że to grubas znowu się przysssał i że ogólnie ktoś Mariusza okrada. Widzowie w donejtach zaczęli mu pisać żeby sprawdził konto TIPO i konto bankowe czy przychodzą środki. No i jak się zrobił ten gnój to nagle przyszedł do Mariusz o godz. 17 przelew. Na jaką kwotę?? Trudno powiedzieć... Przed nagrywaniem Mariusz miał na koncie ok. 4.5k, ale płacił BLIKiem za wszystkie zakupy przez pierwszy tydzień streamowania więc coś na pewno ubyło. W każdym razie po tym przelewie od niby TIPO miał 5100zł. No i ogólnie próbowaliśmy dopytać Mariusza od kogo ten przelew dostał i w jakiej kwocie, ale on już był w cugu i nie ogarniał. W każdym razie sprawa przycichła, no bo przecież rzekomo nikt go nie okrada. Ale najciekawsza rzecz się stała jakoś w środku tygodnia. Otóż Mariusz stracił dostęp do konta bankowego, jakoś niby je zablokował. Więc teraz to już kompletnie nie wiemy czy jakiekolwiek środki przychodzą z TIPO. Do tego dochodzą jakieś fejkowe donejty z 10k, 5k, 3k chyba wysyłane jako testowe, bo nie wiem czy z TIPO idzie wycofać donejta... Od pewnego czasu po resetach streama paski donejtów się zerują, chociaż na początku się nie resetowały jak Mariusz po pijaku wyłączał streama. Ogólnie sprawa śmierdzi. Moderatorzy którzy tak dużo się udzielali z początku na czacie pojawiają się już sporadycznie... I mi się ogólnie wydaje że na takie operacje Grubas jest za głupi i za bardzo na świeczniku, żeby ryzykował.
Ogólnie bez jakiejś uczciwej osoby, która na streamie z Mariuszem zalogowałby się do TIPO i sprawdziła czy dalej jest tam jego numer konta bankowego, albo przeszła się z nim do banku, żeby odblokować konto i sprawdzić wykaz przelewów to możemy sobie gdybać i snuć wizje. Ale jakby się ktoś taki z Torunia znalazł i mu pomógł to sprawa jest bardzo łatwa dla policji. I potencjalnych oszustów dopadłaby sprawiedliwość.

Dzięki za uwagę.

#danielmagical #kws
  • 15
  • 1
@crash210: Mamy jednego moda, który ma dostęp do Mariusza konta z TIPO. Wrzucił na czat screena z hajsem który czeka na wypłacenie. Co prawda słabej jakości screen, ale myślę że legit. Widać że hajs leci na konto Mariusza i widać dwie daty już wykonanych przelewów, też na konto Maria.
crash210 - @crash210: Mamy jednego moda, który ma dostęp do Mariusza konta z TIPO. Wr...

źródło: Mariusza przelew

Pobierz
@crash210 @anaIny_intruder swoja droga bylo 12k donate. 3k i 5k przyjmijmy fejki to powinno zostac z 4k. Az taka prowizja jest? Wiadomo od kiedy Mariusz streamuje? Bo np suma do 26 z 14 dni jest niższa niż wypłacana kwota. No i dwie wyplaty sekunda po sekundziej na tak różne kwoty? Tak na szybko do czego możnaoio sie przyczepić.
  • 0
@maciej112
Prowizja dla TIPO przy płatności BLIKIEM, przelewem i kartą 3%, przy płatności SMS - 42%, paypal - 0%. Powiem Ci że nie pamiętam dokładnie ile mieli nakulane przed wyłączeniem streama. Jak mówisz że 12k to coś faktycznie się nie dodaje. A i jeszcze pytanko skąd wziałeś 14 dni do 26? Bo podobno tipo co tydzień wypłaca.

@anaIny_intruder
Jo czytałem i faktycznie, podejrzane że ucichł. Trzeba go cisnąć o to.
@crash210 sprawdziłem i na shotach z okolo 23 jest 10k+ więc mogę się mylić i wprowadzac w błąd za co przepraszam. Mimo wszystko screena nie trzeba fabrykować w programach graficznych, można zmienic wyswietlane dane na stronie. Więc niestety w dzisiejszych czasach dla mnie to słaby dowód
  • 0
@dracar: Modzi raczej, jak już. Na czacie kicka jest czasem mod @ModeratorMariusza, to on ma dostęp do konta TIPO Mariusza i to on wrzucił tego screena. Trzeba go cisnąć, żeby nagrał film jak się loguje na to konto, bo sam screen nam niewiele daje. Ale już sam fakt, że podnosząc wczoraj ten temat zmusiliśmy go do przyznania się, że to on trzyma na tym łapę jest postępem w sprawie. (
@ModeratorMariusza możliwe ze to on za tym stoi pokusiła kasa albo współpracuje z grubym (ale wątpię w takową możliwość, lecz nie wykluczam) czekam na lepszej jakość screen albo film wszystkich przelewów dzis jest potwierdzone na czacie i w trakcie rozmowy ze to daniel zakładał mu tipo
  • 0
@norbert_heniu: Na 100% to on ma dostęp do kompa Mariusza i konta TIPO. Pytanie tylko brzmi czy ktoś jeszcze trzyma na tym łapę czy tylko on? Bez nagrania jak się loguje tam i pokazuje ile ma kasy i jak wyglądały wypłaty i na jakie konto to se może screeny wysyłać. Jest głównym podejrzanym.
@crash210: Tak, z tego co potwierdził Mariuszek w rozmowie z jedną z Widzek na pytanie Czy wszystko zakładał mu daniel łącznie z tipo Odpowiedział: Tak, daniel. Wiec dla mnie tez jest głównym podejrzanym albo juz sa tak #!$%@? ze nie wiedzą co sie dzieje od 2 dni od tych telefonów HALO HALO XD