Wpis z mikrobloga

Obecna propaganda w mediach nt. Mężczyzn i kobiet (pogarda dla Mężczyzn i podjudzanie kobiet do panoszenia się) ewidentnie przebiega w myśl zasady "dziel i rządź". Narody białych są już dostatecznie niehomogeniczne, skłócone wewnętrznie, rozbite mniejszościami etnicznymi wciskanymi wszędzie na siłę. To beczki prochu gotowe wybuchnąć w każdej chwili. Gdy tylko jakiś stary dziad wymarzy sobie by świat płonął to może to zrobić jednym pierdnięciem, wprowadzając jakiś drobny incydent na tle rasowym i odpowiednio go pompujac w mediach. Ale to nie wystarcza. Trzeba jeszcze skłócić ze sobą płcie. Pojęcie płci ma być tak samo mdłe i rozmyte, jjak pojecie rasy - aż do całkowitego zniknięcia. Ludźmi beż tożsamości, którzy nie wiedzą kim są, łatwiej manipulować. Co będzie dalej? Obstawiam że zaczną grzebać przy 1) rodzinie i dzieciach, 2) własności. Pieprzone komuchy.

#nwo #polityka #polska #swiat #bekazlewactwa
  • 55
@Kryspin013: dla ciebie to bełkot bo ci google translate nie przetłumaczył ty mi robisz klasówki z Jemzyka pulskiegio a tymczasem nie potrafisz rozumieć prostego zdaniia zafajdany kacapie


@shieldsup: Nie tłuku, bo nie potrafisz poprawnie odmieniać czasowników przez osoby ani nawet stosować jakkolwiek interpunkcji. Do tego robisz takie literówki, jakbyś był upośledzony albo jedynie domyślał się pisowni polskich wyrazów:

Jemzyka
@Kryspin013: dla ciebie to bełkot bo ci google translate nie przetłumaczył ty mi robisz klasówki z Jemzyka pulskiegio a tymczasem nie potrafisz rozumieć prostego zdaniia zafajdany kacapie


@shieldsup: znowu coś ci długo zajmuje sklejenie jednego zdania poprawnie. Posługując się twoją nomenklaturą: zostałeś zaorany xD

A teraz EOT bo szkoda mi więcej czasu na takiego prostaka jak ty xD