Wpis z mikrobloga

Obecna propaganda w mediach nt. Mężczyzn i kobiet (pogarda dla Mężczyzn i podjudzanie kobiet do panoszenia się) ewidentnie przebiega w myśl zasady "dziel i rządź". Narody białych są już dostatecznie niehomogeniczne, skłócone wewnętrznie, rozbite mniejszościami etnicznymi wciskanymi wszędzie na siłę. To beczki prochu gotowe wybuchnąć w każdej chwili. Gdy tylko jakiś stary dziad wymarzy sobie by świat płonął to może to zrobić jednym pierdnięciem, wprowadzając jakiś drobny incydent na tle rasowym i odpowiednio go pompujac w mediach. Ale to nie wystarcza. Trzeba jeszcze skłócić ze sobą płcie. Pojęcie płci ma być tak samo mdłe i rozmyte, jjak pojecie rasy - aż do całkowitego zniknięcia. Ludźmi beż tożsamości, którzy nie wiedzą kim są, łatwiej manipulować. Co będzie dalej? Obstawiam że zaczną grzebać przy 1) rodzinie i dzieciach, 2) własności. Pieprzone komuchy.

#nwo #polityka #polska #swiat #bekazlewactwa
  • 55
  • Odpowiedz
@Sepia: Takie jest założenie zniszczyć białych facetów i zarazem białe kobiety będą nikim, sumarycznie podbite przez muslimów i czarnych traktowane jak bydło rozpłodowe, brzmi jak fantastyka, to już się dzieje bardzo pomału miksowanie ras. biała ma nienawidzić białego so on so on


@shieldsup: #!$%@?, ta oblężona twierdza jest coraz głupsza. Czytam te same wysrywy od 15 lat.

Napisz jeszcze, że szwecja upada albo, że unia europejska już za chwilę już
  • Odpowiedz
chcesz ze mną i faktami pogadać ?


@shieldsup: a co mi napiszesz jeszcze? Depopulację za pomocą 5G czy szczepionek szurze? Czy może z ukropolin wyskoczysz szurze? XD

Ciekawe czyim multi jesteś i na #!$%@? tu wróciłeś.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: A nie widzisz zmian jakie zaszły przez te 15 lat??


@Sepia: Przez 15 lat to zawsze będziesz mieć widoczne zmiany. Chyba, że żyjesz w jakimś gównopańśtwie na poziomie PRL-u.

Co do szurskich teorii o niszczeniu cywilizacji białego człowieka to sam kiedyś w te bzdury wierzyłem. Że nie będe mógł wyjść na ulicę bo mnie muslim zadźga oraz inne bzdety oparte na strachu przed światem wywoływane przez konserwatysów.

W ciągu
  • Odpowiedz
@Kryspin013: tak myślałem zatrudniają tam imbecyli, nie masz argumentów walisz durne teksty typu "5g, szur szczepionki" dla odwrócenia uwagi o czym w ogóle nie pisałem i na koniec nie powinieneś dostawać nawet 1gr za komentarz bo jesteś żałosny

podejmiesz się merytorycznej dyskusji czy #!$%@? stąd lamusie


@shieldsup: napisz coś jeszcze to może nawet po stylu pisania domyślę się jakie miałeś poprzednie konto robaku.

Kilka cech wspólnych już nawet widzę. Jak
  • Odpowiedz
@Kryspin013: robak to cię robił nie masz nic do powiedzenia, na ulicy do mnie nie odezwałbyś słowem wiesz dlaczego bo byś zesrał się w gacie lamusie, jesteś za głupi by dyskutować i zbyt tchórzliwy by stanąć jeden na jeden.


@shieldsup: ale śmiesznie szczekasz prawilniaku. Takie robaki jak ty zawsze głośno szczekają w internecie xD

Idź se, nie wiem, zwal konia. Może ci ten agresor przejdzie frustracie. Ja rozumiem, że jako
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ssij parówy lewaku tak jak lubisz, telepiesz się jak upośledzony, miałeś mnie zaorać sam zostałeś zaorany pacynko


@shieldsup: To ciekawe, że "miałem cię orać frustracie". Odpisałem ci tylko bo niezwykle mnie bawi się się tu pienisz i napisasz swoje "internetowe muskuły" szurze z tagu #przegryw xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: kto jest płatnym trollem? oficer poszedł spać i nie wiesz co pisać, sam dołączyłeś i się napinasz pastuchu
wiesz o czym był temat czy wszedłeś trolować i przestań reklamować swój tag #przeryw i #szur mam na czarnej nie wejdę
śmierdzi od ciebie meliną i przegrywem
  • Odpowiedz
@Kryspin013: kto jest płatnym trollem? oficer poszedł spać i nie wiesz co pisać, sam dołączyłeś i się napinasz pastuchu

wiesz o czym był temat czy wszedłeś trolować i przestań reklamować swój tag #przeryw i #szur mam na czarnej nie wejdę


@shieldsup: mam tu wkleić screeny jak postujesz na #przegryw czy co? xD Teraz się tego wstydzisz? XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: nigdy nic nie pisałem na przegryw chyba ze mem o takich jak ty. i zabawne ze musisz sięgać historie konta żeby móc z kim konkurować 1 na 1 tez wołałbyś kolegów lewaku
  • Odpowiedz
napisałem sobie normalnego posta to klasyk i co co ci chodzi mierzi cię to ze ze biały mężczyzna może płodzić białe dzieci z biała kobietą kto ty #!$%@? jesteś?


@shieldsup: #!$%@?, napisać chochoł to jak nic nie napisać XD Gdzie wy się lęgniecie?

napisałem sobie normalnego posta to klasyk


@shieldsup: przecież tam jest tego więcej cholewo
  • Odpowiedz