Wpis z mikrobloga

#vapowanie #epety #vaping #epapierosy #oxva #flexus #ursa #pod #elektronicznypapieros

Hello Mirasy, co polecacie kupić do vapowania zamiast jednorazówek? Potrzebuję czegoś z dobrym oddaniem smaku (a nawet bardzo dobrym) i duuużą chmurą. Chodzi mi o poda, sticka. Do użytku raczej z solami i niską zawartością nikotyny. Testowałam Oxvę slim se i była fajna, ale może macie cos do polecenia lepszego? Jest tyle mieszanych opinii o takich podach jak ursa nano czy flexus q że juz nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
@ak44 skad ten hejt na smoka ? mój pierwszy mod to byl smok, pozniej mialem 2x smoant ranker, niby takie świetne i zdechły oba w ten sam sposób po około 6mc od zakupu, następnie mialem od smoka jakiegos małego poda (kupionego awaryjnie po zgonie w.w) który dzielnie służył przez 2 lata, teraz mam rpm5 i też z roku juz działa. Miałem też po drodze wiele innych driperów, squonkow i muszę stwierdzić ze
@ak44 stawiam że używałem większej ilości sprzetu niz Ty widziales :) vapuje od czasu "dlugopisow" z knotem sznurkowym, pewnie z 12 lat. kwestia czy chcemy sprzet do inhalacji nikotyny czy szpanowania w gimnazjum