Wpis z mikrobloga

Co otworzę stronę jakiegoś portalu to większość z nich nawala w konfederację, chyba jednak musiały te sondaże zaboleć i rządzących i opozycję. Czytam i oczom nie wierzę, czyżby pis i po miały taki sam przekaz dnia?
Cytuję: "Kolejny polityk związany z obozem władzy mówi nam, że "Mentzen z wszystkich chciał robić memy, a sam stał się największym memem w kampanii". - Jak mnie to dziś śmieszy, że niektórzy niedawno rozdawali mu już stołki w rządzie. Piaskownica - kpi nasz rozmówca.

Co ciekawe, niemal dokładnie to samo słyszymy w Platformie: - Memiarz stał się memem. U nas Sławek funkcjonuje jako "Memcen" - mówi jeden z posłów".
Co tu się odpier#dala?
#konfederacja #polityka
  • 37
@dzieju41: tu sie #!$%@? malejace poparcie PiSu i PO a jednoczesnie rosnace konfederacji.

Robi sie goraco to odpalili protokol "zdeklasowac i zniszczyc" ale im cos nie wychodzi bo jedyne na co ich stac to takie manipulacje i opieranie sie na fragmentach wypowiedzi.

Ludzie nie sa durniami i to widza wiec strategia nie dziala i POPiS jest w coraz wiekszym poplochu ( )
@dzieju41: zarówno PiSowi jak i Platformie zajrzało w oczy widmo wejścia do sejmu licznej grupy posłów, którzy będą im przeszkadzali w interesach. Zaprzęgli do oracy czołowych polityków, wszystkie szczekaczki i zaprzyjaźnionych dziennikarzy. Bardzo chciałbym, żeby efekt był odwrotny, bo jest coś takiego jak efekt ofiary i współczucia. Ludzie widzą ten wściekły atak i zaczynają się interesować o co chodzi wtedy trafiają na wystąpienia polityków Konfederacji o wysokich podatkach, o problemach rolnictwa,