Wpis z mikrobloga

Mam przygotowany projekt łazienki przez pewien market budowlany, na podstawie moich preferencji kolorystycznych. Zaproponowali dwie opcje kabiny, z brodzikiem, i z odpływem liniowym. Jedno co wykluczyłem to czarna armatura.

Którą opcję byście sami wybrali?

#remontujzwykopem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #wynajem

Który wariant łazienki najbardziej ci odpowiada?

  • Zdjęcie nr 1 55.3% (21)
  • Zdjęcie nr 2 44.7% (17)

Oddanych głosów: 38

  • 12
@samur80: @joolekk też mi się tak wydaje, dlatego odrzuciłem czarne baterie, ale projektant twierdzi że pasuje, a osad to kwestia wody. No wiadomo, niektórzy kupują nie patrząc na praktyczność
@Pawelex nie no, racja, każdy kupuje według swojego pomysłu. Kamień jest rzeczywiście kwestia twardości wody ale zawsze, nawet przy wodzie miękkiej należy po każdym użyciu wytrzeć to do sucha, bo inaczej lipa.
same czarne baterie nie są źle, bo kamień, jeżeli będzie się osadzała to "od spodu" przy sitku.

Kolorami bym się nie przejmował, bo mozesz to ograć kupując w jakimś innym kolorze dodatki (ręczniki, kubki itp.)
@Pawelex: Nie no, żartuję. Aczkolwiek jeśli w łazience nie ma okna to wydaje mi się, że im jaśniejsze płytki tym lepiej, a i z tym osadem bardziej widocznym na czarnym brodziku też się zgodzę. Tego się nie da utrzymać na dłuższą metę bez poświęcania czasu na czyszczenie. Z białym można sobie bardziej pofolgować, zdecydowanie mniej na tym widać, jest praktyczniejsze.
projektant twierdzi że pasuje, a osad to kwestia wody


@Pawelex: jebnij projektantowi w potylicę. Nie zgadzaj się na czarny pod żadnym pozorem
@Ogau: być może czarne brodziki gorzej schodzą i chciał poprawić sprzedaż. Czarny jest matowy, chropowaty z nieregularnymi rowkami. Rzeczywiście ciężko byłoby utrzymać czysto.
@Pawelex: brodzik - latwiejsze w utrzymaniu. Ale widze tu inna rzecz przez ktora by moje ocd cierpialo i niezbyt to funkcjonalne. Umywalka nie jest centralnie pod lustrem. Moze byc tak ze korzystajac z niej bedziesz musial wygladac jak zza zakretu zeby zobaczyc cala twarz w lustrze.