Wpis z mikrobloga

Wykop X wersja 2.11.12 - osługa anonimowych wpisów

Nie wiem czy wiecie, ale zamiast AnonimoweMirkoWyznania jest od niedawna @mirko_anonim i to przez niego można teraz postować anonimowe wysrywy xD

Dodałem dzisiaj do Wykop X możliwość ukrycia oraz wyrózniania wpisów z tego konta :)

Nowe funkcje:
⭐wyróżnianie wpisów anonimowych z tagu #mirkoanonim
⭐całkowite ukrywanie z mikrobloga anonimowych wpisów
⭐wyróżnianie albo ukrywanie wpisów anonimowych niskiej jakości (#biedanonim)
⭐wyróźnianie albo ukrywanie KOMENTARZY napisanych przez @mirko_anonim

Możemy więc np. wyróżnić wpisy z #mirkoanonim, ale ukryć wpisy z #biedanonim. Jeśli nie interesują nas anonimowe komentarze pod wpisami, również można je wyłączyć.

Mam nadzieję, że bot mirko_anonim będzie prężnie rósł i zyska popularność taką jak @AnonimoweMirkoWyznania

Tag do obserwowania/czarnolistowania #wykopwnowymstylu

#wykop #nowywykop #wykopchangelog #mirkopro #wykopx
SebastianDosiadlgo - Wykop X wersja 2.11.12 - osługa anonimowych wpisów

Nie wiem czy...

źródło: 228867042-f607be91-ec82-44f5-9268-bc776b5bea53

Pobierz
  • 10
@SebastianDosiadlgo: mam pomysł na ficzera. Z racji że jest sporo już opcji czarnolistowania, może dodać jeszcze jedną. Ludziom odwaliło na punkcie chatgpt. I codziennie tagi związane z informatyką, które śledzę, są zalane wpisami przegrywów wieszczące wylanie wszystkich programistów na bruk i zastąpienie przez AI. Więc chętnie bym czarnolistował na mikroblogu wszystko like "%chatgpt%"
Zobaczyłem stronę "Instalację Wykop X", och,

dobrze, że jest 2023 i czego tylko nie instałowałem, już.


@mobutu2: jak rano wytrzeźwiejesz to zapraszam do dyskusji, jestem cholernie ciekawy co tak bardzo ważnego chcesz mi przekazać XD XD XD