Wpis z mikrobloga

#!$%@?, proste pytanie a ani Sławek ani Krzysiu nie potrafią na nie odpowiedzieć i kluczą


@Kryspin013: To może ja ci odpowiem. Jeżeli PIS zgodzi się realizować program Konfederacji to może być koalicja. Konfederacja nie musi wchodzić do rządu, nie musi mieć ani jednego stanowiska, wystarczy, że PIS będzie realizować jej program. Jeżeli PIS postawi warunek, że Konfederacja ma popierać ustawy z którymi się fundamentalnie nie zgadza (np. gospodarcze, ale i ustrojowe,
@Jah00: To teraz wytłumacz to swoim kolegom kucom którzy przez cały tydzień biegali z obsrana dupą, że bosak i sławek całkowicie zaprzeczyli koalicji z pisem.

Druga sprawa to ta "najbardziej antysystemowa partia" wychodzi na to, że jednak nie jest taka antysystemowa i jest w stanie się sprzedać. To też musisz wytłumaczyć swoim kolegom kucom.

światopoglądowe by przełknęła, co także nie jest prawdą)


@Jah00: Polecam zainteresowac się głosowaniem k0nfy i pisu
@Kryspin013: No ale to co napisałem właśnie oznacza, że koalicji z PIS nie będzie.

wychodzi na to,


@Kryspin013: Nic takiego nie wychodzi.

Polecam zainteresowac się głosowaniem


@Kryspin013: Ja znam poglądy swoich posłów na tyle, że wiem jak zagłosują jeszcze zanim zagłosują, więc to raczej ty powinieneś się bardziej zainteresować.