Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #kradno #kradziez #gry #grynintendo #nintendo
Mirasy byłem ostatnio w niemcach no i byłem przejazdem w jakimś giga markecie, gdzie było wszystko i nic ????

Była ogromna ściana z grami na Nintendo switch. Chciałem sobie coś wybrać ale ku mojemu zdziwieniu wszystko co ciekawsze to miało dosłownie wyjętego kartridża ze środka. Niektóre egzemplarze normalnie rozfoliowane (jeszcze kawałki folii lezały na ziemi) i ktoś #!$%@?ł kartridż z grą, zamknął pudełko i odstawił na półkę. U nas w media expertach itd. gry są w specjalnych boxach antykradzieżowych i tak dalej, a tam normalnie pudełka w gigantycznym markecie rozfoliowują i kradną kartridże. Teraz już zrozumiałem skąd tyle kartridży na OLX „zgubiłem pudełko sprzedaje bez pudełka” a na kartridżu napis „FREI AB 12 JAHRE” bo takie są napisy na niemieckich wydaniach np. na kartridżu na naklejce. Po prostu są to kradzione kartridże a ktoś kasuje sobie 180zł za kradzioną grę bez pudełka…

Sam kupiłem dwie gry właśnie na OLX bez pudełka, ale jak kupiłem wszystkie pozostałe z pudełkiem to nie wyobrażam sobie żeby pudełko wywalić.

Nie polecam kupowania gry bez pudełka ponieważ mimo że to tylko pudełko to według mnie gra traci sporo na wartości bez pudła...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz już zrozumiałem skąd tyle kartridży na OLX „zgubiłem pudełko sprzedaje bez pudełka” a na kartridżu napis „FREI AB 12 JAHRE”


@LZBNZ: 1. Po cholerę te pudełka trzymać
2. Na wielu grach są napisy po niemiecku, bo nie robią oddzielnych wydań na polski rynek
  • Odpowiedz
@LZBNZ: Bo w Niemczech kartridże odbiera się z rachunkiem i pudełkiem w informacji. Na stoiskach są puste pudełka. Nikt nic nie kradnie xD
Ja sam jeden kartridż sprzedawałem bez pudełka bo córki mi załatwiły pudełka które leżały na półce (zostały mi dwa całe pudełka bo reszta już dawno w śmietniku)
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: Op tak twierdzi, a tam jest tak że kartridże odbiera się z informacji. To samo z płytami z filmami/muzyką. Dlatego warto o tym pamiętać by nie wrócić z pustym pudełkiem do domu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pabick: Też tak myślałem, ale były gry normalnie zafoliowane i od spodu zobaczyłem że jest kartridż w środku. Obok były gry normalnie rozfoliowane i #!$%@? kartridż. W takich właśnie sklepach jest masa kradzieży i wszystko na polski olx XD
  • Odpowiedz
po wszystkim pudelka trzymasz? xD


@JoeGlodomor: Oczywiście, są częścią zestawu. Jak chce kupić grę to oczekuję kompletu, nie kartridża #!$%@? wie skąd i targanego #!$%@? wie w czym. Nie pasuje mi że ktoś sobie #!$%@?ł w bani, że pudełko jest nie potrzebne. Mile widziany jest nawet dowód zakupu. Nawet nie planując sprzedaży trzymanie kompletnej gry to pożądana opcja. Idąc Twoim tropem w ogóle po co się bawisz w kartridże zainstaluj
  • Odpowiedz