Wpis z mikrobloga

kurde czy rząd nie mógłby wprowadzić godzin nie dla emerytów? spieszę się do pracy i chciałbym zjeść śniadanie i kupić sobie pieczywo na kanapki to kurde 5 starych bab przede mną robi duże zakupy o 7 rano. Na pewno nie idą do pracy bo są za stare, nie mogłyby pospać i zrobić zakupów po 8 jak większość ludzi jest już w pracy?
#zalesie #pracbaza #starebaby
  • 23
@Operator_imadla: chyba by mnie #!$%@? strzelił jakbym miał codziennie kupować jedzenie

z reguły jak coś to staram się robić większe zakupy w czwartki kiedy jeszcze nie ma takiego ruchu w sklepach. Jeżeli chodzi o pieczowo kupuje 4 chleby, 1 zostawiam resztę zamrażam. W ten sposób mam zapas świeżego pieczywa na 6-7 dni. bo chleb mi starcza na jakieś 1.5 dnia.
@Operator_imadla oczywiście że by mogły, tutaj niestety wygrywa mentalność pozostała z komuny - jak nie kupię pierwsza to o 9 już nic nie będzie, niestety jest to obraz większości starych osiedli (walka o wędliny, pieczywo, masło od godziny 7, po 9 cisza i spokój)
Na pewno nie idą do pracy bo są za stare, nie mogłyby pospać i zrobić zakupów po 8 jak większość ludzi jest już w pracy?


@Operator_imadla: Wykopku, nie ustawiaj ludziom życia. Ci ludzie przepracowali całe życie, a teraz jakiś wykopek wypierdek zusowski niewolnik będzie im mówił kiedy wolno im wstawać i pojawiać się w sklepie. Nie pasują ci poranne kolejki? To kupuj pieczywo wieczorem. Nie rozwiązuj swoich problemów kosztem innych ludzi.
@WujaTHC: Przez cały okres edukacji jeździłam do szkoły na stojąco bo autobus o 7:30 był cały #!$%@? starymi babami które wzdychały i przewracały oczami że im duszno. Autobus o 7:10 jeździł pusty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Operator_imadla: Kasy samoobsługowe można lubić, albo nie, ale nie da się im odmówić szlachetnego tytułu ostatecznego rozwiązania kwestii starych bab (dopóki te baby co teraz nie są jeszcze takie stare i umieją na samoobsługowej się nie zestarzeją).