Wpis z mikrobloga

#przegryw Jakaś ostatnimi dniami duża nagonka na wszelkie próby #wychodzimyzprzegrywu albo jakiekolwiek formy samo-rozwojowe. Ludzie w tym temacie mają jeden zasadniczy problem, nie potrafią mierzyć siły na zamiary. Jest to oczywiste, że spierdox 3/10 nie stanie się chadem, ale taki osobnik może poprawić swoje życie na innych płaszczyznach. Ja rozumiem że wprowadzenie jakiś zmian w swoim życiu nie jest łatwe i wymaga wysiłku, motywacji i samodyscypliny. Jak Wy wolicie dusić się we własnym sosie, to przynajmniej nie podcinajcie skrzydeł innym i nie ciśnijcie po ludziach, którzy starają się w jakiś sposób pomóc innym.

"Z gówna bata nie ukręcisz, ale figurkę z brązu już ulepisz" ~ja

Dla tej drugiej części osób, jak ktoś chce się o coś spytać, czy pogadać, to będę przy kompie pewnie do 1, więc możecie pisać.
norman-odyniec - #przegryw Jakaś ostatnimi dniami duża nagonka na wszelkie próby #wyc...

źródło: img

Pobierz
  • 28
przegryw wynika tylko i wyłącznie z genów


@RyouNarushima: Z tym to ja się nie zgadzam, ale idąc Twoim tokiem myślenia, czy ktoś z #!$%@? genami nie może zarabiać fajnego siana i #!$%@?ć je na divy, jakiegoś guza i zapinać bokiem zakręty na wiosce, czy chociaż jakiś zestaw klocków lego za 2k złotych kupić i se poukładać, najzwyczajniej poprawić swój standard życia? Ludzie nie zdają sobie sprawy, ale bieda sprzyja depresji.
@mysliciel-z-internetu: Zakładając, że będzie je miał chociaż na kogoś płacić.

@norman-odyniec Dawanie swoich ciężko zarobionych pieniędzy obrzydliwym karynom za słabej jakości seks jest poniżające i nie chciałbym być w tym przegnitym gruzie w momencie gdy zawinie się na drzewie. Oskarek będzie sobie w tym czasie jeździł nową M3 z julką na siedzeniu pasażera. Proponujesz nam tylko marną protezę życia.
Ludzie w tym temacie mają jeden zasadniczy problem, nie potrafią mierzyć siły na zamiary. Jest to oczywiste, że spierdox 3/10 nie stanie się chadem, ale taki osobnik może poprawić swoje życie na innych płaszczyznach.

"Z gówna bata nie ukręcisz, ale figurkę z brązu już ulepisz" ~ja


Czytanie ze zrozumieniem się kłania

@RyouNarushima:
@RyouNarushima: skoro robię fikołki zacytuj moje wypowiedzi w których stwierdziłem, że:

Czyli przyznajesz, że tylko czady mogą mieć seks bez płacenia. Brutalne.

Czyli każesz nawet wychodzić z przegrywu, ale potem sam przyznajesz, że to niemożliwe. Normicka logika.


Ja tu jestem grubym gościem z przeciętną mordą 175 cm, który od lat rucha za darmo i do tego zarabia stosunkowo dobre siano na rzeczach, które lubię i którymi się interesuje, a ty gnijesz