Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem biurka stojącego i bieżni. Czy zakup bieżni nie-elektycznej (chyba są jakieś magnetyczne) ma sens?

Szczerze mówiąc nie rozumiem po co jest ten silnik w bieżni, skoro równie dobrze może to być jakiś pas na rolkach, który ruszałby się samoczynnie pod nogami. To takie trudne żeby biegać na czymś takim czy o co chodzi?

#pytanie #programowanie #bieganie #bieznia
  • 4
@Gumaa: szukasz dokladniebrzecz ujmujac walkingpada.
Wstawiasz pod biurko i i'idziesz' jednoczesnie pracujac na kompie tak?

Silnik w biezni jest po to, zeby przy chodzeniu bieganiu utrzymywac stale tempo. Nie musisz sie martwic jak szybko przebierac nogami, ustawiasz dane tempo na biezni i tasma ci sama ucieka, co wymusza utrzymywanie konkretnego tempa.

Bieznia magnetyczna nie ma takich ustawien, lecisz na niej z taka predkoscia z jaka przebierasz nogami. Niektore maja mozliwosc jakiegos
@Gumaa: @Towarzysz_Obywatel @PurpleHaze
To ja wam opowiem historię z Walking Padem.

W poprzedniej robocie miałem świetnego programistę - młody, silny skillami, za chwilę byłby z niego jeden z najmłodszych siniorów.

I pewnego dnia na callu o designie cisza, no jest, ale cisza.
Kolejne calle, cisza - 'no słucham no, nie mam zdania'.
I kolejne tygodnie to samo.

Po jakimś czasie przy kawie mi się chwali, że kupił sobie walking pada, że
@kobrys13: no ja rozumiem sluchac podcadtow, ogladac filmiki itd.
Ewentualnie odoalac to w trakcie 5-10min przerw na ochloniecie i odpoczynek od kompa, czy jak kto praktykuje.

Ale watpie zeby bez doswiadczenia duzego w bieganiu i chodzeniu na takim czyms, dalo sie pracowac skupiajac tylko na oracy i jednoczesnie klepac w klawiature.

Ale rozni sa ludzie.