Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja

Hurr Durr ! Awantura Ukrainiec w Bentleyu, tylko bogaci Ukraińcy wyjechali hurr Durr xDDD to jak to się ma do waszych wpisów że jechali w PL pociągu na gapę bo nawet nie stać ich na bilet xdd. Poza tym ostatnio wzniecaliście się też Mustangiem za 120 tysięcy na UA tablicach. Podpowiem wam jak nie macie głowy do biznesu i macie żal do samych siebie ,można zrobić prawo jazdy C+E iść na kierowcę ciężarówki i dorobić się takiego samochodu w krótkim czasie. To nie są skomplikowane sprawy, wystarczy chcieć.
Bobito - #ukraina #wojna #rosja

Hurr Durr ! Awantura Ukrainiec w Bentleyu, tylko bog...

źródło: spongebob

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Bobito: kiedys wspieralem Ukraine i Ukraincow, ale po zobaczeniu zdjecia Bentleya bede im sie jeszcze podlizywal, to moze uda mi sie wejsc w bogate towarzystwo albo dadza mi sie nim przejechac

p.s. to zdjecie z dzis to chyba serio tak o ktos sobie zrobil i nie mialo to byc propaganda, tylko objawem polactwa opa.
  • Odpowiedz
@Grooveer: nie sprzedał bo nie chciał, nie mógł, bo to jest inwestycja i sprzeda jak będzie potrzebować tych pieniędzy do przeżycia, dopiero przyjechał i nie zdążył sprzedać, ma gdzieś wojnę, myśli tylko o sobie, chce wspierać Ukrainę ale nie znalazł klienta.

Jest tyle możliwości.
  • Odpowiedz
@Bobito: znam parę takich osób, które się prują o drogie samochody jakimi przyjeżdżają Ukraińcy do Polski, ale nie potrafią wytłumaczyć mi dlaczego. I to jest najśmieszniejsze. Moim zdaniem chyba według nich skoro to biedni uchodźcy to powinni przyjść na piechotę na przejście graniczne albo w najgorszym przypadku przyjechać rozpadającą się ładą XD
  • Odpowiedz
@Grooveer: A ty co komunista ze bedziesz zarządzał czyimś majątkiem? I skąd wiesz ze nie wspiera juz wystarczająco np wysyłając setki tysięcy lub miliony pieniędzy? wgl co to znaczy wystarczająco według ciebie? Dopiero jak wyprzeda cały dobytek życia i odda na pomoc to bedzie wystarczająco dla ciebie?
  • Odpowiedz
@Bobito: to jest proste do wytłumaczenia. Narzekają najczęściej nieudacznicy życiowi, nieroby i lenie, którzy sami ciągną na zasiłkach.

Mam taka osobę w rodzinie. Jeszcze w tamtym roku na jakimś grillu wjechała na temat Ukraińców jak to im tu dobrze a nic nie musza robić i państwo im daje…
… dziewczyna ma 31 lat, nigdy nie pracowała, nie skończyła żadnej szkoły, ma 5 dzieciaków i chłopa pijaczka robiącego dorywczo na czarno. Żyją
  • Odpowiedz
Poza tym ostatnio wzniecaliście się też Mustangiem za 120 tysięcy na UA tablicach.


@Bobito: jak podniecają się Mustangiem tzn, że to jakieś kacapy z wioski zabitej dechami. Innego wytłumaczenia nie znam.
  • Odpowiedz