Wpis z mikrobloga

W sumie nic nie mam do żydów. Ale czy oni muszą się z tym tak obnosić?! Rozumiem, modlić się czy coś w domowym zaciszu, nic mi do tego co ludzie robią pod swoim dachem, ale oni robią wszystko, żeby normalni ludzie od razu wiedzieli kim oni są. Czy to musi być takie nachalne? Nie wyobrażam sobie mieć dziecka w takim świecie, co jeśli będę z nim w mieście i zobaczymy ich, jak klęczą i mruczą pod nosem, albo ściskają te swoje kuleczki na sznurku?
-Tato, co oni robią?
-Wiesz, ci ludzie wierzą, że istnieje taki niewidzialny pan który wszystko widzi i jeśli oni będą robić albo myśleć inaczej, niż on chce, to będzie ich torturował w nieskończoność
-Fuj! Tato, to moralnie obrzydliwe!
-Wiem, ale to ich wybór i należy go szanować, w końcu nikogo poza sobą nie krzywdzą.
I pęknie mi wtedy serce. bo w imię tolerancji będę kłamał. Bo to nie jest tak, że nikogo nie krzywdzą. To jest właśnie najgorsze, że oni chcą mieć dzieci. Jak normalni ludzie. I mogą je mieć! A przecież to oczywiste, że dziecko wychowane w żydowskiej rodzinie też wyrośnie na żyda. Jestem tolerancyjny, no ale ludzie! Bez przesady! To są dzieci! Ja w ogóle nie uważam, że rząd powinien ludziom coś zakazywać albo nakazywać, no ale akurat z tym by mogli coś zrobić, z tym trzeba coś zrobić! Już nawet nie wspominam o tym, że to zupełnie sprzeczne z naturą, znacie jakiś inny gatunek, który odprawia obrządki religijne?

#heheszki #bekazzydow
  • 3