Wpis z mikrobloga

@Koniasz: jak dla mnie to przez 1 minute dostaja ruscy a 2 ukr, widac ze piechota wyglada na ruska i spotykaja sie jedni z drugimi, jak to bywa w kontrataku. Czyli generalnie twierdzac, ze caly film to ruscy, zarzuciles fejka

p.s. dalej mnie masz na czarno i nie moge ci normalnie odpisac xD

#ukraina #rosja
  • 30
  • 0
@Aquamen: juz lece, nawet jakbys mial racje to bym nie przeprosil ruskich zbrodniarzy, niech rosja przeprosi za katyn i okupacje, i to nie tak ze tydzien pozniej bedziecie gadac w telewizji o bombardowaniu warszawy

widac ze to ruskie mundury
  • 0
@Aquamen: jakbys mial racje to napisalbym ze ja masz, ale bym nie przeprosil, obiektywizm nie ma tu nic do rzeczy. I nie jestem obiektywny bo ciezko majac rozum i godnosc byc po stronie terrorystow, dlatego oczywiscie jestem po stronie ukr.
@jesionka:

usuwa polemiczne komentarze,


Żadne polemiczne tylko te z wyzwiskami, też tak robię.

Ale dzbana @Koniasz, to bronisz jak pies już nie pierwszy raz


Bo nie pierwszy raz miał rację, prawda leży tam gdzie leży prawda a nie po którejś ze stron konfliktu.
Żadne polemiczne tylko te z wyzwiskami, też tak robię.


No oczywiście widziałeś wszystkie komentarze, także ten mój - BEZ WYZWISK. I co teraz? Przyznasz się do błędu? Nie masz takiej szansy, bo... Koniasz go usunął. W sumie, to po co usuwać jakiekolwiek komentarze? Za kogo się masz? Nie jesteś w stanie zdzierżyć wyzwisk?

Bo nie pierwszy raz miał rację, prawda leży tam gdzie leży prawda a nie po którejś ze stron konfliktu.
@Aquamen:

i ci z tego, że usunął? Po takiej fali hejtu sam bym pewnie to zrobił. To niczego nie dowodzi. Sam jesteś w choj agresywny i wyzywasz od psów więc czemu się dziwić koniaszowi?


Fala hejtu... biedny, zaszczuty Koniasz :( Ile ma lat, 10? Co Ty opowiadasz? Jeśli chcesz transparencji, to nie usuwasz nic, koniec i kropka. Potem się nie dziw, że ludzie mają zarzuty.

btw nic nie usunął Artemku, dlaczego
Kolejny bojownik o prawdę :D No patrz Pan. Napiszę Ci to samo, co napisałem @Koniasz i usunął komentarz. Może Ty będziesz miał więcej odwagi na odpowiedź. Dlaczego Ci zależy tak bardzo na "prawdzie"? Kiedy jest moment, gdzie stwierdzisz, że lud już zna prawdę i nie musisz ich oświecać? Ile procent ludzi musi Cię poklepać po plecach i powiedzieć: no tak, Ukraina ponosi straty, nie miałem pojęcia.


@Aquamen: No i czekam na
a to odpowiadam.

Ilu ludzi musi mnie poklepać po plecach?

Żaden.

Proszę


@Aquamen: To po co #!$%@? cały tag swoimi spamerskimi wpisami? Skończ już, albo załóż swój tag, np. #wlaczmyslenie, #iloverussia itp. Uprawiasz taki styl i się dziwisz dlaczego ludzie mają tyle zarzutów :D No k*rwa :D No dlaczego? :D