Wpis z mikrobloga

@RafDan: tak bardziej dla siebie zrobiłem proste kalkulacje dla mojego kredytu i dla kredytu 2% (+marża 2,5, która jest teraz standardowa)

Dla mojego kredytu z oprocentowaniem 8,84%, gdzie zostało 250k: rata to 2049zł do 2049 roku

Dla kredytu 2% na 400k (za 500k teraz na otodom widzę mieszkania z takim samym metrażem w swojej okolicy) kończącego się w 2053 - 2026zł.

Dolicz sobie koszty wynajmu przez ponad 3 lata + większy
  • Odpowiedz
Zadałem proste pytanie.


@Ogau: Ja też Ci zadawłem proste pytania, na które nie odpowiadałeś, tylko robiłeś jakieś fikoły. Teraz już przeskakujesz sam siebie, bo zaczynasz bredzić o jakimś wynajmie xD

Skoro nie potrafisz odpowiadać na proste pytania, i nie czytasz co się do Ciebie pisze, to po co do mnie piszesz?

Przypominam, że zacząłeś swoją historię o kredycie 2% żeby na koniec stwierdzić że nic nie zmieni bo ich za malo
  • Odpowiedz
@RafDan: oj młody, wiem, że to frustrujące. Pomyśl ile mniej miałbyś kasy, jakbyś się jeszcze od rodziców wyprowadził i musiał wynajmować. Skąd wiem, że mieszkasz z mamą? Bo nie rozumiesz, że wynajem to też koszt, który ponosisz jeśli nie kupujesz mieszkania.

Mieszkanie w 3 lata podczas pandemii i po pandemii w gore o 150k? xD


@RafDan: tak. Polecam porównać ceny mieszkań w dużych miastach. Ja kupowałem we Wrocławiu za 6800zł
  • Odpowiedz
Bo nie rozumiesz, że wynajem to też koszt, który ponosisz jeśli nie kupujesz mieszkania.


@Ogau: No to młody teraz wytłumacz nam, co ma wynajem wspólnego z braniem kredytu na mieszkanie. Bo rozmawiamy o kredycie, a nie o wynajmie, to Ty wrzuciłeś argument najmu, kiedy on zupełnie nie ma nic wspólnego z dyskusją xD

To są właśnie te fikoły które robisz, i sam sie kaleczysz.

to się nazywa rzeczywistość mordo.


A ja
  • Odpowiedz
@RafDan: zaczęło się od tego, że napisałem, że współczuję ludziom, którzy będą brali kredyt za rok czy dwa. Stąd wyszedł temat kredytu 2%. Dlatego między innymi o nim mówię. Cieszę się, że mogłem pomóc.

Wyprowadzisz się to zobaczysz co mają ciągle rosnące ceny najmu do kupna mieszkania. Daj sobie czas.

Póki nie odpowiesz na to, która sytuacja jest lepsza to nawet nie odpisuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: No i tak właśnie mi się podoba, jak Ci robie szach mat i musisz tulic kite.

Jak ja zadaje pytania, to Ty miliczysz, i zadajesz swoje. A jak Ty zadasz pytanie, to jak ktos zrobi to samo to sie obrazasz, ale mimo ze jestes malym dzieckiem i piszesz ze nie odpiszesz, to i tak odpisujesz bo cie to tak boli.

W niczym nie pomogles, bo niczego wartosciowego nie napisales. W
  • Odpowiedz
xDDDD dalej nawet nie czytam, bo bajt 0/10

Jak nie masz zamiaru udzielić prostej odpowiedzi, która sytuacja jest lepsza to już mnie nie wołaj.

Póki nie odpowiesz na to, która sytuacja jest lepsza to nawet nie odpisuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej nie czytam. Zmykaj na czarno


@Ogau: Piękne samo zaoranie. Warte było mojego straconego czasu, tylko nic nie kasuj żeby każdy mógł się przekonać jaką masz
  • Odpowiedz