Wpis z mikrobloga

Producenci armatury łazienkowej są w zmowie z dostawcami wody!!! Otóż wszystkie te syfony, spłuczki, redukcje, czy inne nyple przepuszczają powolutku, delikatnie, bezszelestnie i dyskretnie, wodę. Zobaczcie u siebie czy w sedesie nie sączy się woda ze spłuczki i dajcie znać czy coś leci bo szykuję pozew zbiorowy.

Nie dajmy się robić w bambuko.

#mieszkanie #pozew #remontujzwykopem #remont #majsterkowanie
CalibraTeam - Producenci armatury łazienkowej są w zmowie z dostawcami wody!!! Otóż w...

źródło: spluczka_kolo_ap_20206725_picture

Pobierz
  • 6
obaczcie u siebie czy w sedesie nie sączy się woda ze spłuczki


@CalibraTeam: nie.

bo szykuję pozew zbiorowy.


@CalibraTeam: może zacznij po prostu od wymiany uszczelkę w zaworze opróżniającym? Albo po prostu spłuczkę wymień na nową, bo ta dwudziestoletnia pewnie tak kamieniem zarosła, że przez sam kamień się coś sączy.
@CalibraTeam: LOL
Zaczeła cieknąć miesąc przed wymianą. Bez przesady. Uszczelka sparciała.
Wczesniej sucho. Przy wyjazdach zakręcałam zawór. Jakby ciekła to bym nie miała wody w zbiorniku xD
@Emulsja: tak tak, przez 20 lat co wyjście zakręcasz zawór - koniowi to tłumacz. Robią Cię w lolo a Ty jeszcze sobie coś próbujesz tłumaczyć. Codziennie sprawdzasz czy miska jest sucha? Nie no śmiechu warte, a wodociągi zarabiają, brawo brawo takich obywateli potrzebujemy
@CalibraTeam: tak, sprawdzam i się gapię czy cieknie. Każdy wyjazd zakręcam zawory - dlaczego? Bo sąsiada parę lat temu zalałam właśnie przez pęknięty zbiornik.
Nie musisz mnie wrzucać do swojego worka. Jak Ci nie pasuje - to napisz do producentów i im susz głowę.