Wpis z mikrobloga

Mirki, może będziecie wiedzieli o co chodzi, bo ja w sumie już nie wiem co o tym myśleć.
Mianowicie; wczoraj przygrzmociliśmy #wykopjointclub z wydaje się, dobrego sortu, takiego lajcika. Siedzimy, minęło kilkanaście minut i zacząłem czuć się dziwnie. Po kolejnych kilkunastu minutach zaczęły drętwieć mi nogi, minęły sekundy i zdrętwiały mi dłonie, dodatkowo czułem mrowienie na całej głowie, dłoniach i rękach. Upadłem na podłogę, zwinąłem się w kokon i prosiłem Boga, żeby mnie puściło. Mało nie zemdlałem, było mi w #!$%@? duszno. Miałem ogromne problemy z mową, jako tako rozumiałem co do mnie mówią. Poleżałem 5 minutek na podłodze i zeszło ze mnie, jak w jednej sekundzie. Wstałem z podłogi i miałem wrażenie, że nie mogłem podnieść prawej strony ust. Dodatkowo byłem cały mokry i czułem się, jak bym #!$%@?ł ostrą siłkę z wyrzutem endorfin. I to nie był pierwszy raz, bo kiedyś zdarzyło mi się to samo, z pół roku temu, ale na 100% sort inny. Co o tym myśleć?

#narkotykizawszespoko #lekarz #kiciochpyta
  • 21
a ile spaliłeś?


@atteint: 3/4 lajta na dwóch, no nie wiem, może 0.2g ? A potrafię przyjąć więcej

zrób sobie badania serca


@PapaStajl: ciekawe w sumie, bo to jeden z niewielu moich narządów, na które nie mogę narzekać, po za tym ciśnienie 130/80 puls 65, ale pójdę tym tropem

@Hissis: @cvssivn: to nie to raczej, bo i bonga się jara i nic człowiekowi nie jest
@Hissis: gitówa, nie narzekam, bo w sumie nie ma na co. tzn. byłoby na co, ale wiesz, #!$%@?. miło, że pytasz. a co u ciebie? co #!$%@?łeś, że bana na pół roku ci dali? znów za niewinność dobrych mirków zamykają? :D
@atteint: no to elegancko, u mnie też gitówa, jak to w życiu, raz tu raz tam, górka, dołek, takie rzeczy, nic szczególnego
bana dostałem za to, że pod wpisem obywatela Rumunii na którym był wizerunek pewnej moderatorki z obfitym biustem wyraziłem chęć odbywania z nią stosunku seksualnego metodą 'po hiszpańsku' jak to się mówi, tylko w mniej parlamentarnych słowach, tak potocznie po prostu wyraziłem tę chęć. No najwidoczniej nie powinienem w
@Hissis: #!$%@?ło ich, żeby za komplement, w dodatku szczery, banować ludzi. w dodatku aktywnych mirków z długim stażem. kompletna degrengolada w tej moderacji.

w ogóle z takich nowinek, to odkleiło mi kolejnego zioma. :D
tym razem obyło się bez długotrwałych paranoi i podsłuchów, a sama akcja była szybka i gwałtowna, niemniej równie efektywna.
zaczęło się od niepotrzebnej agresji zakończonej #!$%@?, potem drugim, bo pierwszy nie dał do myślenia, po tym nastąpiło
@0dcinek: witam

@atteint: o i widzisz jaka sytuacja, ja w piątek też się widziałem akurat z koleszką, no i też uważam, że na dniach będzie raczej hospitalizowany gdzieś w zamknięciu, bo jego zachowanie nie było ani odrobinę normalne, jakieś podsłuchy, mafie, nie wiadomo co jeszcze, jakieś informacje na karteczkach mi pokazywał, no wariat po prostu bo inaczej tego nie da się określić, ale też mam tak samo, że nie robi
trochę brzmi jak atak paniki połączony z spadkiem ciśnienia


@Dyspenseria: zacząłem kombinować m.in. z symptomate. Od razu po ataku zacząłem się zastanawiać czy to nie był udar.. w sumie symptomate potwierdził, żebym wezwał karetkę, bo najpewniej był to udar - wszak prawie wszystkie objawy się zgadzają. Drugim możliwym tropem będzie tężyczka - objawy po za wyżej wymienionymi, to np. poranna sztywność kręgosłupa, tiki nerwowe et cetera. Także na dniach będę robił