Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkurzają wszelkiej maści fanatycy herbaty i innych podobnych napojów. Chcesz się dowiedzieć nie wiem, jak lepiej parzyć kawę, jak rozpuścić cukier w wodzie czy coś i zadajesz pytanie na forum:
"Jaką yerbę wybrać, żeby nie była zbyt gorzka i nie miała zbyt mocnego smaku? Próbowałem ją posłodzić ale ten mocny smak dalej był wyczuwalny. Zależy mi wyłącznie na pobudzeniu, a nie na delektowaniu się tą tradycyjną goryczą"
To po chwili dostajesz odpowiedź:
"Żadną. Yerba Mate jest dla prawdziwych pasjonatów, dla ludzi o innym spojrzeniu na świat, dla takich jak ja, wyznających wschodnią filozofię życia, dla cieszących się chwilą, oświeconych, mających świadomość tego, że są istotami poza czasowymi ༼⁠;⁠´⁠༎ຶ⁠ ⁠۝ ⁠༎ຶ⁠༽energetyka sobie kup, i nie narzekaj. Może kiedyś zrozumiesz i yerba ci zasmakuje, będziesz delektować się tą szlachetną goryczą z łzami wzruszenia w oczach, zawiesi cię ona w stanie między świadomością a transem w stanie głębokiej medytacji ಥ⁠_⁠ಥ"

#yerba #yerbamate #pasta
Raylen52 - Jak mnie wkurzają wszelkiej maści fanatycy herbaty i innych podobnych napo...

źródło: jerba

Pobierz
  • 7