Wpis z mikrobloga

@gnomol: Do przelotnych relacji seksualnych na pewno, do stałego związku już niekoniecznie. Zgadzam się, że jeśli ktoś jest ekstremalnie brzydki, to ciężko będzie to nadrobić wszystkim tym co się kryje pod "dynaminą".
@gnomol: Zarowno w kwestii dynaminy jak i wygladu czy, w pewnym wieku, pieniedzy trzeba spelnic pewne minimum i tyle. Chyba, ze ktos ma naprawde super wyglad to wtedy praktycznie nic wiecej nie musi, ale takich typow to jest maks 5% albo nawet mniej. Czasami mysle, ze nawet gdybym sie mogl cofnac w czasie z cala obecna wiedza to przez brak dynaminy i tak mialbym problem, zeby sobie inaczej zycie ulozyc.
via Android
  • 2
@slabart12 Dynamina nie daje nic takiego wielkiego. Koleś jest zaproszony na imprezę, ale i tak żadna laska nie idzie z nim do łóżka, bo jest brzydki lub przeciętny. To, że człowiek rozmawia z ludźmi miał lub ma jeszcze znajomych, gdzieś tam wychodził, to jest norma, która wynika z relacji społecznych. Nie na cudów, że nagle ktoś załatwia takiemu gościowi dobrą pracę, gdy jest brzydki lub przeciętny, chyba, że jest przeciętny i ma
@gnomol: dynamina ogólnie pomaga w życiu. Przy szukaniu pracy jak myslisz kogo zatrudnia, zestresowanego anonka czy wygadanego normika? Ciagle sie tyle gada o znaczenia skilli miekkich w pracy, team work itp cos co jest dla dynamiczniaka srodowiskiem naturalnym, a dla anonka źródłem stresu. Nie chce już mi się pisać ile razy dostawałem feedback po rozmowie rekrutacyjnych albo od szefów na ocenach rocznych "wszystkie fajnie, dobrze robisz, dobra robota, ale jestes za
@gnomol: #!$%@? o szopenie, @eisil ma 100% racji. Jestem giga otyły, mam 175 cm wzrostu, morde z 5/10 max przy dobrych wiatrach i odpowiednim oświetleniu, a także byłem ciemiężony przez całą podstawówkę z tego powodu. Teraz mam laskę z którą mieszkam od 6 lat, która była tą mityczną dziewicą, jak ją poznałem, prowadzę se działalność gospodarczą, zarabiam dobre siano, mieszkam se w wojewódzkim, mam grupę znajomych, niektórych poznanych po przeprowadzce do
via Android
  • 0
@Eugeniusz_Zua @norman-odyniec Kontakty między ludzkie zazwyczaj opierają się właśnie na takich relacjach, to co macie to jest normalne, gdy nie masz fobii społecznej. Jestem bardzo brzydki 3/10 i bardzo niski 168 cm. Miałem to samo co ty. Skoro niby miałem to dzięki dynaminie, to wy powinniście ,,latać w kosmos".
@gnomol: życie to gra dynamiki i mentalu, ja sam musiałem swoje wykształcić, bo co mogli mi przekazać odnośnie tego rodzice pracownicy produkcyjni +20 lat w jednej firmie? Wartości typu synek zapuść korzenie w jednej firmie i ciułaj do emerytury, ale dla mnie to było za mało. Wszystko co osiągnąłem i to w jakim miejscu jestem zawdzięczam sobie i swojej ciężkiej pracy i niezliczonym uderzeniom pięścią w stół. Jakby mój stary miał