Wpis z mikrobloga

Why not #psl?

Tak rozkminiam sobie na kogo będę głosować. Partii, którego skrótu nie można wymawiać, oczywiście nie biorę pod uwagę. Tusk niestety im więcej się wypowiada, tym wypływa więcej rzeczy, z którymi mi nie po drodze. Na #konfederacja głosowałem ostatnio – mogę powiedzieć tylko: dobrze, że nie wygrali. Skrajna lewica mnie nie interesuje. A partii prawdziwie centrowych u nas niestety nie ma (jeśli się mylę, to poprawcie).

No i patrzę sobie, co tam PSL oferuje, jakie ma poglądy. Z tego co mi pozostało, najbardziej się pokrywają (chociaż nie przypuszczałbym, że mi jakoś blisko do tej partii – może przez skojarzenia z tym co było kiedyś).

Nie wiadomo też, z kim wejdą w koalicję. Na razie (o tyle dobrze) wiadomo, że nie z PiS. Hm?

#polityka
  • 6
  • Odpowiedz
- Ostatnio, odkąd nabyłem 300m2 ziemi, przychylniejszym okiem patrzę na p.... PSL
- Mariusz, znasz moje zdanie o środowisku Polskiego Stronnictwa Ludowego. Bez jednego hektara i działalności rolniczej, lepiej się tam nie pokazywać.

#pdk
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoyav: już sprawdziłem poglądy, tak jak pisałem. Chcę się dowiedzieć, dlaczego by nie ;) może są jakieś kwestie poza tym, co tego typu testy potrafią wypluć
  • Odpowiedz