Wpis z mikrobloga

Wleciał nowy filmik doktorka. Miejcie się na baczności antynapieraliści. Napierała może podać do sądu za rzekome braki w przypisach czy zarzuty o przelanie strumienia świadomosci na papier. Będziecie musieli udowadniać przed sądem, że Polska weszła do UE w 2003r., a nie w 2004r., jak mówią te zwyrole, co chciały sterować kanałem doktora.

#napierala #niehabilitacja #historiapolski
  • 13
@Scross93: Konta założone powiedzmy 15 minut temu w celu pisania "dr Piotr Napierała to mądry i wspaniały człowiek" dostają z automatu hide user from channel. Inni Napieralczycy musieli przepraszać potem za pomówienie mnie, że kasuję ich komentarze, co zostało im wytknięte. Komentarze krytyczne czy nawet hejterskie napieralczyków są dalej pod oboma filmami.
@Takumi96: A teraz z innego konta, ten sam typ - mam silne dowody poszlakowe - płacze że jego komentarz został usunięty tym samym przyznając się że to on. Piękne.

Widziałem tego komenta, groził m.in. rodzinie @Takumi96 jeśli będzie za ostro w jego mniemaniu komentować występy Piotruli.
@bkce: zapraszam niech mi pogrozi jak doktor odklejka. I napiszę to co odklejce - jak ma za dużk zębów to niech dalej kozaczy tylko, że niech przyszykuje kase jak z zębów będzie miał szachownice. Pieprzone pajace, kozaczą w necie i myślą, że są anonimowi.