Wpis z mikrobloga

inb4 idź do lekarza. Tak, jestem umówiony.

3 tygodnie temu nurkowałem przynajmniej kilkanaście razy. od powrotu mam problem z uszami. Często czuje tak jakbym miał je zatkane. Skorzystałem z Acustivumu, ale bez efektów. Wydaje mi się, że słyszę jakoś 10% gorzej, efekt utrzymuje się, nie jest ani gorzej ani lepiej, tak już parę dni. Zacząć się martwić?

#zdrowie #laryngolog #laryngologia #lekarz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@KollA słona, ciepła, do 30 metrów. Ogólnie po pierwszym dniu nurkowania (4 nurki z 14 w ciągu 5 dni) bolały mnie uszy przy wyrównywaniu ciśnienia, możliwe że coś nadwyrężyłem. Po dniu zniknęło i po powrocie przez 2-3 tygodnie problemu nie było. :/
  • Odpowiedz
@Wykopek_wykopek: może zatoki rumiankiem płucz (znaczy się wystudzonym naparem rumianku w saszetkach)? to się naciąga do nosa tego płynu (aż poczujesz, że leci po gardle), druga dziurka zatkana i #!$%@? z powrotem tę samą dziurką co ssałeś rumianek, w czasie wydmuchiwania rumianek częściowo włazi do zatok
  • Odpowiedz
  • 0
@KollA ok, update, leciałem samolotem, przy lądowaniu myślałem że mi #!$%@? bębenki, nie mogłem wyrównać ciśnienia. Czułem, że faktycznie zatoki mogą być 'waskim gardlem', spróbuję ogarnąć ten rumianek, dzięki!!
  • Odpowiedz