Wpis z mikrobloga

@JicchakPerec: Daniel tak sumując, wszedłeś na Discord i miałeś nicki typu „PaluszekwDupci” itp. Wszystko powiązane z seksem analnym, tutaj non stop wspominasz, praktycznie pod każdym postem jak ty to pieszczotliwie nazywasz „analne przygody” z Agnes xD może ty jesteś krypto zboczuszkiem? Coś w tym jest Danielku. Na serwerze Discord „Kocborowo” albo byłeś niedostępny dla dziewczyn, albo je jechałeś i jak byłeś pijany non stop gadałeś o „ruch@¥!u Rafatusa w d#pe” (
  • Odpowiedz
@Rafatus69: ty chyba masz tego typa w obserwowanych, że tak mu odpowiadasz xD
I nawet jeśli jest homo - to co z tego? To nie on zgrywał Samca Alfa i zapierał się, że został zgwałcony, w przeciwieństwie do ciebie xD
Zrozum Analniak, ludzie nie śmieją się z tego, że lubisz jak ktoś ci wkłada coś w tyłek. Ludzie się śmieją z tego, że kłamałeś, że zgwałciła Cie prostytutka, a potem wróciłeś
  • Odpowiedz
@marv0oo: Jesteś dla mnie niedojrzały do dyskusji. Jesteś mitomanem i kłamcą. Próbujesz za wszelka cenę manipulować prawdą. Liczysz, że wejdę z tobą w dyskusje i będę się tłumaczył, prowadząc z tobą denny monolog. Dla @Ogonek55 też jesteś śmiesznym dzieciakiem, ale on lubi pokazywać wszystkim jaki jesteś toksyczny gówniarz. Niech on z tobą pogada. Dorośnij dzieciaku. Zacznij sie uczyć i książki czytać, zamiast grać w diablo i hejtować na wykopie, bo rodzice
  • Odpowiedz
Dla @Ogonek55 też jesteś śmiesznym dzieciakiem


@Rafatus69: myślisz, że mnie obchodzi zdanie analfabetów, co stawiają spacje przed znakami interpunkcyjnymi?

ale on lubi pokazywać wszystkim jaki jesteś toksyczny gówniarz

I przez to wszyscy mają go za odklejonego psychola który się mści na mnie za to, że odrzuciłem jego miłość ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Nie zasługujesz na rozmowę ze mną (
  • Odpowiedz
@JicchakPerec: tia, mitoman który co pół roku zmieniał śpiewkę nt. strapona nazywa kogoś mitomanem i kłamcą xD "Facet" który rodzonego brata oskarżył o kradzież spadku po ojcu, a potem gadał, że Andrzejek nic po sobie nie zostawił, nazywa kogoś kłamcą xD
  • Odpowiedz
@Rafatus69: btw. cieszę się, że zamknąłeś ryj jak przeczytałeś prawdę o twoich relacjach rodzinnych. Tak jeszcze dopowiem

Zacznij sie uczyć i książki czytać, zamiast grać w diablo i hejtować na wykopi

W przeciwieństwie do ciebie, ja mam wykształcenie wyższe i mam ten komfort, że mogę sobie grać w co chcę. Nie to co ty - cukiernik bez doświadczenia, co musi tyrać od świtu do zmierzchu dla Hansa na tyralni, bo nic
  • Odpowiedz
@marv0oo: pamiętam jaki dumny na streamach siedział prezes jak dostał część spadku po ojcu, miał wtedy na koncie ponad 40 tysięcy, to było złoto jak planował jaki samochód kupi, jaki laptop, nową kamerę, mikrofon, inwestycja w sieć sklepów z własnym logo i ubraniami ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i wtedy na pewniaka "ja mefedronu nie walę bo to dla biedaków, dla prezesa tylko koks warszawski"... z tego
  • Odpowiedz
@JicchakPerec: a był w ogóle jakiś spadek? Czy te 40k to taki sam fakt jak udziały w guglu? xD
Bo ja pamiętam jak raz gadał, że brat mu ukradł spadek po ojcu, a potem gadał, że Andrzejek to w ogóle nic po sobie nie zostawił
  • Odpowiedz